2410
2553

شوهرم مشکل داره. دکتر بهم گفته ای وی اف ای وی افهم طرفای ده تومن خیلی حالم گرفتس پولش ندارم. از طرفی دلم خیلی بچه میخواد خیلی 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم کم تحرکی اسپرم دارم دکتر هم به ما گفتش ای وی اف یا ای یو ای 

منم کم تحرک ایو ای کردم نشد دکترم میگه فقط ای وی اف 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
چند ساله ازدواج کردی؟چند سالته؟

میرم تو پنج سال البته دو سال پیش بچم سر زایمان از دست دادم. بعدش پانیک گرفتم و نابارور شدم 32سالم

2714
یعنی با قرص و آمپول حل نمیشه!

نه بابا فقط باید معجزه شه. یا اینکه ای وی اف. بعضی وقتا آدم تو کار خدا می مونه

میرم تو پنج سال البته دو سال پیش بچم سر زایمان از دست دادم. بعدش پانیک گرفتم و نابارور شدم 32سالم

عزیزم چند وقته اقدام کردی؟

بارداری قبلیت رو با وجود کم تحرکی همسرت طبیعی باردار شده بودی؟

عزیزم چند وقته اقدام کردی؟ بارواری قبلیت رو با وجود کم تحرکی همسرت طبیعی باردار شده بودی؟

باروری قبلیم بعد دو ماه حامله شدم. اصلا نمیدونم چطور حامله شدم الان دوسال داره میشه سال 96بچم از دست دادم

رفتی دکتر اعصاب؟ 

بله تحت نظرم  الان خدا رو شکر بهتر اما داغ بچم یه طرف. ناباروری یه طرف هزینه دوا دکترم خیلی زیاد مگه اینکه خدا کمک کن 

باروری قبلیم بعد دو ماه حامله شدم. اصلا نمیدونم چطور حامله شدم الان دوسال داره میشه سال 96بچم از دست ...

ایشالا که خدا دوباره دامنتو سبز میکنه نینیتو بهت برمیگردونه ، یعنی قبلا همسرت ضعیف نبود؟

2706