2737
2739
عنوان

بچه ها کسی مشکل ناباروری داره بیایین با هم صحبت کنیم خیلی ناامیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 56 پست
دکترم گفته یکبار ای وی اف میتونی بکنی ممکنه ۳۰ درصد یه ذخیره اسپرم داره اون خوب باشه اگه نباشه هم که ...

چرا فقط یکبار 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم دقیقا شرایطم مثل شماس با این تفاوت که که بچم سر زایمان به دلیل سهل انگاری دکترم از دست داد ...

منم روز به روز بدتر میشم .

ولیی باور کن یک روزی برات نوشتن. حتما قسمتت میشه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
عزیزم من یه بچه دارم واسه دومی اقدام کردم نشد شوهرم از داد اسپرماش تحرک ندارن و تعدادشون کمه...منم گ ...

گلم منم برا دخترم سریع باردار شدم. که فوت شد. اما الان اسپرمش مشکل پیدا کرده الان طبیعی اقدام نکن پی گیر باش. اگر سنت کم عیب نداره. اما اگر زیاد پیگیر شو 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
ببین من دو سال از تو بزرگترم شرایطم هم بدتره یکبار ای وی اف اونم در حد ۳۰ درصد ممکنه خوب باشه اگه نب ...

روایت خوب؟؟؟ شب که میشه انگار تمام غصه های عالم میاد رو دوشم همسرم هم همینطور. انگار یه غمی تحت دل هر دو مون. با اینکه من الان خیلی بیرون فعالم. از شش عصر تا ده شب بیرونم. اما تا میام خونه سکوت سردی خونه خیلی حالم بد میکنه 

من هر دفعه اول ۱۸ جنین برام تشکیل شد ولی چه فایده وقتی انتقال منفی میشه

وقتی جنین تشکیل میشه فقط باید رحم بپذیرد درسته،،،؟؟ 

ذخیره اسپرم داره یکبار قابل استفاده است اونم مال ده سال پیشه ممکن از فریز در نیاد

یعنی بعد از اون نمیشه دوباره اسپر م بگیرن ازش 

2740
گلم منم برا دخترم سریع باردار شدم. که فوت شد. اما الان اسپرمش مشکل پیدا کرده الان طبیعی اقدام نکن پی ...

پیگیرم...ولی خب در حد درمان کردن شوهرم خدا خواست طبیعی باردار میشم اگه هم نخواست که راضیم به همون یه بچه...

منم روز به روز بدتر میشم . ولیی باور کن یک روزی برات نوشتن. حتما قسمتت میشه

انشالله. انشالله هممون زودتر جواب بگیریم قبل اینکه دیر بشه