2733
2739
عنوان

بچه ها کسی مشکل ناباروری داره بیایین با هم صحبت کنیم خیلی ناامیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 56 پست
اگه مشکل از شوهرتون باشه با آی وی اف  جنین خوب تشکیل بشه باردار می‌شود .من مشکل از خودمه با آی ...

عزیزم مشکل خودتون چی؟؟؟ 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
نه بابا فقط باید معجزه شه. یا اینکه ای وی اف. بعضی وقتا آدم تو کار خدا می مونه

آخه شوهر منم اسپرم ضعیفه واریکوسل داشت عمل کرد الانم ویتامین ای و مکمل خارجی میخوره نمیدونم تاثیر داره یا نه

ای یو ای یا ای وی اف هم قبول نمیکنه میگه اینا ی تخمک ی اسپرم دیگه ان میشه بچه دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله تحت نظرم  الان خدا رو شکر بهتر اما داغ بچم یه طرف. ناباروری یه طرف هزینه دوا دکترم خیلی زیا ...

منم تقریبا شرایط شما رو دارم اما هنوز جوابی نگرفتم.حالا فعلا پیگیر اعصابت باش شاید مشکل باروری حل شد

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
ایشالا که خدا دوباره دامنتو سبز میکنه نینیتو بهت برمیگردونه ، یعنی قبلا همسرت ضعیف نبود؟

نه عزیزم. الان مثل اینکه ضعیف شده شاید بوده اما خدا خواسته دقیق نمی دونم 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
آخه شوهر منم اسپرم ضعیفه واریکوسل داشت عمل کرد الانم ویتامین ای و مکمل خارجی میخوره نمیدونم تاثیر دا ...

وا تخمک و اسپرم هر دو مال خودتونه فقط لقاح مصنوعی انجام میدن همین

آخه شوهر منم اسپرم ضعیفه واریکوسل داشت عمل کرد الانم ویتامین ای و مکمل خارجی میخوره نمیدونم تاثیر دا ...

نه اصلا اینطور نیست ببرش مشاوره.بچه ها چند سالتون 

2738
منم تقریبا شرایط شما رو دارم اما هنوز جوابی نگرفتم.حالا فعلا پیگیر اعصابت باش شاید مشکل باروری حل شد

عزیزم منظورت اینکه همسرتون مشکل کم تحرکی داره. اخه من سنم 32داره زیاد میشه

عزیزم اگه تهرانی بیمارستان شریعتی کسایی که میخوان اولین بار ای وی اف کنن رایگانه فقط پول داروهارو خو ...

مدل اینکه باید بری تو نوبت درسته شنیدم میگن شاید دوسال بعد نوبتت شه. من اهوازم. 

2706