2733
2734

اگه درمورد آرایش دایم و میکروبلیدینگ سوال داشتید به پیج @micro_ati_pmu سر بزن یه عالمه آموزش رایگان گذاشتم سوالی هم داشتی دایرکت درخدمتم. امیدوارم بتونم بهتون کمک کنم

micro_ati_pmu@

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام  شما  واقعا  دارید  کار  میکنید

من  خیلی  انگیزه گرفتم  من  هم  نقاشیم خوبه هم  ب تتو  علاقه دارم   برم  کلاس میتونم یاد  بگیرم؟؟؟ 

ینی واقعا  با پشت  کار  ب  درامد میرسم؟

2731

[QUOTE=196687966]نه اصلا ربطی نداره  تتو بدن که کلا مدرک نداره و تتو صورت هم مدرکش بعد اموزش تو فنی حرفه ای امت ...[/QUOTE

سلام

درسته این تایپیک خیلی وقته از نشرش میگذره ولی جهت اطلاع عرض می کنم که بعضی از سالن‌های آرایشگری هم مدرک میدن، بنده مدرکم از سالن گرفتم قابل ترجمه(ب زبان انگلیسی نوشته شده)و بین المللی از فنی حرفه ایه، بستگی ب مدرک مربی شما داره نه مکان آموزش، باتشکر از استارتر عزیز

مربی تخصصی تتو و پوست و ایناس.مربی فنی و حرفه ای هم هست.توی شهرمون فقط ایشون حرفه ای تتو و اینارو تد ...

چی شد.    رفتی کدوم شاخه ....منم مثل شمام فکر میکنم تتو بدن خیییلی یخته نمیدونم برم تتو بدن یا برم سمت تتو وعیبروز ابرو 

2740
چی شد.    رفتی کدوم شاخه ....منم مثل شمام فکر میکنم تتو بدن خیییلی یخته نمیدونم برم تتو بد ...

تتو بدن اسونه به شدت..هم بدن یادگرفتم هم صورت ولی صورت ازبس ریسکی و سخن بود ول کردم ولی خب حس میکنم برای من سخت بود وگرنه خیلی سودش بیشتره خیلی 

پیکی به سلامتی خداوند بزن
[QUOTE=196687966]نه اصلا ربطی نداره  تتو بدن که کلا مدرک نداره و تتو صورت هم مدرکش بعد اموزش تو ...

درسته عزیزم مدرک میدن ولی مدرک معتبر نیست...با تشکر از شما دوست عزیز❤️

کلا شما همون مدرک و میتونی بری بدی فتویی برات فتو بزنه ی مهر زیرش بزنی تمامچون پیرسینگ و تتو و امثال اینا قانونی نیستن مدرک معتبری براشون نیس گلم و اون مدرکی هم ک میگی بین المللیه و معتبر شما مهاجرت کن برو ی کشور دیگه ببین اصلا نگاش میکنن که ب دردت بخوره؟مدرک برای رشته ما تزیینی هس بیشتر

سلام  شما  واقعا  دارید  کار  میکنید من  خیلی  انگیزه گرفتم &nbs ...

سلام عزیزم من تا پارسال خیلیییییییی کارکردم..خیلی...ینی فکرشو بکن از هر تتو حتی کوچیکش۵۰۰_۶۰۰میگرفتم

دیگه برو تا بالاترولی بنا ب دلایل شخصی دیگه ادامه ندادم و الان خیلی پشیمونم چون پر سود ترین رشته همین تتو بدن و صورته

سلام گلم من خودم تتوبدن و صورت لیفت ابرومژه و کاشت ناخن یاد گرفتم همشون پردرامدن ببین خودت به کدوم ع ...

سلام گلم منم دارم تتو یاد میگیرم مدرک داده بهت؟شهریش چقد بود و چه دستگاهی گرفتی؟

2706