2733
2739
سلام عزیزم بله کار خوبیه  به شرط اینکه اولش هزینه خوبی برای تبلیغ و دیده شدن توی شهرت بدی و مد ...

منم حیلیی دوست دارم هردوتاش رو به نظرت تتوی بدن برم بعد ۳ ۴ ماه کار کردن درامدم به ۳ ۴ تومن میرسه؟

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
منم حیلیی دوست دارم هردوتاش رو به نظرت تتوی بدن برم بعد ۳ ۴ ماه کار کردن درامدم به ۳ ۴ تومن میرسه؟

نه عزیزم فکرنکن بعد ۳_۴ماه بتونی و ب اون مهارت برسی فقط تمرین و تکرار میخواد و تبلیغات 

یکسال طول می‌کشه به شرط اینکه کارت ظریف و تمیز باشه و مشتری راضی باشه و برات مشتری معرفی کنه

پیکی به سلامتی خداوند بزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم فکرنکن بعد ۳_۴ماه بتونی و ب اون مهارت برسی فقط تمرین و تکرار میخواد و تبلیغات  یکسال ...

مرسی عزیزدلمممم به نقاشی خیلی نیاز داره یا فقط ظرافت؟ظرافت دارم همه کارام با دقته ولی نقاشیم زیاد خوب نیست😕الان شما چندوقته کار میکنی گلم؟اگه فضولی نیست میشه بگی چقد درامد داری ببخشید توروخدا فقط محض تحقیقه

اول میرم تاتو بدن یکم پول جمع کنم برم صورت یا اول صورت بعد بدن؟ تبلیغات چجوری بدم یعنی پیجمو به پیج های فالور زیاد شهرمون تبلیغات بدم؟

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
مرسی عزیزدلمممم به نقاشی خیلی نیاز داره یا فقط ظرافت؟ظرافت دارم همه کارام با دقته ولی نقاشیم زیاد خو ...

ببین ربطی به نقاشی نداره از اول شما درسته طراحی نقاشیت عالی باشه کارت زودتر رو روال میفته و کین کار پاک شه دستت تو حنا نمی‌مونه ولی کل کار با شابلونه نگرانی نداره 

و اینکه من چون کمردرد دارم بیشتر برام بصورت تفریحی شده و هفته ای دوسه تا مشتری قبول میکنم ن بیشتر 

اولشم میتونی به پیجایی ک تو شهرت مختص خبر و یا پیجای خانما هست تبلیغ بدی...برای چندتا اشنا رایگان یا پول مواد کار بزنی و اینا استوریت کنن و تبلیغ کنن خیلی مهمه این موارد

2728
ببین ربطی به نقاشی نداره از اول شما درسته طراحی نقاشیت عالی باشه کارت زودتر رو روال میفته و کین کار ...

مرسی عزیزدلم😍اول برم صورت که پول جمع کنم برم بدن یا بدن اول برم؟میخوام زودتر به پول برسم و هردوتاشم دوست دارم یاد بگیرم و ادامه بدم

مرسی عزیزدلم😍اول برم صورت که پول جمع کنم برم بدن یا بدن اول برم؟میخوام زودتر به پول برسم و هردوتاشم ...

اول هرکدوم بیشتر علاقه داری ادامه بده و حرفه ای شو بعدش برو سراغ بعدی دوتاشو باهم تا حرفه ای نشدی یاد نگیر اشتباع بزرگیه 

بنظرمم اول بدن پولساز تره چون زودتر اعتماد میکنن تا صورت ک عضو مهمتری هس

اول هرکدوم بیشتر علاقه داری ادامه بده و حرفه ای شو بعدش برو سراغ بعدی دوتاشو باهم تا حرفه ای نشدی یا ...

مرسی عزیزدلم فدای مهربونیت خیلی لطف کردی گلم منم دیسک کمر دارم ولی خیلی نیاز دارم توی دانشجوییم پول در بیارم حتما برام دعا کن

نه اصلا ربطی نداره  تتو بدن که کلا مدرک نداره و تتو صورت هم مدرکش بعد اموزش تو فنی حرفه ای امت ...

یه ارایشگری بهم گفت خصوصی اموزش میده اما مدرک نمیده ،به نظرتون برم فنی حرفه ای اموزش بدن یا این خانوم؟از یه طرفم میگم شاید تو اموزشگاه همه جزییات رو نگن و خیلی برام وقت نذارن

.
2740
میخام یه منبع درامد داشته باشم.قوی باشم.نزارم کسی بهم زور بگه دیگه.هرکس چیزی راجب تتو بدن میدونه بهم ...

سلام وقتتون بخیر من میخوام تتو بدن یاد بگیرم میشه یه راهنمایی کنید بهم که چقدر طول میکشه وارد کار شم و درماد ماهانش چقدره حدودا؟

آره عزیزم شکرخدا خیلی خوبه دستم رفته توی جیب خودم  سخت که هست خیلی تمرکز میخاد و دقت خیلی

گلم موفق باشی منم دارم اموزش میبینم یکم از اطلاعاتی که به درد بخوره در اختیارم بزار گلی فقط مشکل من اینه میخوام قال ابرو رو برم کج و ماوج میشه یه کم 

سلام دوستان برای انجام تتو بدن تو اصفهان من یکی رو میشناسم کارشون عالیه خیلی ظریف و تمیز تتو میزنن و سبک کارشون هم تتو مینیمال و فونت های انگلیسی و فارسی هست قیمتش هم خیلی به نسبت جاهای دیگه مناسبه البته فقط برای خانومها تتو میزنن 

شماره تماسشونو میذارم براتون: ۰۹۲۱۷۸۷۰۷۷۶

دوستان  اصفهانی من خانمی رو میشناسم که تتو میزنه کارش خیلی تمیز و ظریفه.سبک کاریش مینیماله و تتوهای کوچیک میزنه.تکست های فارسی و انگلیسی هم میزنه با فونت دلخواهتون.قیمتش هم نسبت به جاهای دیگه مناسب تره.شمارشو میذارم ارش مشاوره بگیرید قشنگ راهنماییتون میکنه. ۰۹۲۱۷۸۷۰۷۷۶

البته فقط برای خانمها تتو میزنه

سلام مامان آینده شما مشهدی هستین؟ من  مشهدم تاتو کار خوب کجابرم یاد بگیرم؟ 

یکی از خدا پرسید اگر توسرنوشت مرا نوشتی پس من دیگه چرا آرزو کنم؟خداگفت:شاید نوشته باشم هرآنچه آرزوکند...

دخترای اصفهانی یه خانومی رو میشناسم تتو میزنه کارش حرف نداره

تمیز،ظریف و با کیفیت بیشتر سبک کاریش تتوی مینیاتوری و ظریفه و تکست های انگلیسی و فارسی هم میزنه با فونت دلخواهتون مشاوره رایگان هم داره برای انتخاب تتو

همه چیزش عالیه 

شمارش اینه :۰۹۲۱۷۸۷۰۷۷۶