2737
2734
آره عزیزم شکرخدا خیلی خوبه دستم رفته توی جیب خودم  سخت که هست خیلی تمرکز میخاد و دقت خیلی

خدا رو شکر منم میخام شروع  کنم ولی استرس دارم اینکه حرفه ای نشم ایشالا که کار منم بگیره دستم به جیب خودم بره

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط و فقط تمرین و مربی خوب همین برای موفق شدنت کافیه

عزیزم شما کدوم شهرین ؟ 

بعد من تو درگیر اینم تتو ابرو بدن چون تمدیدش هر دو س ساله مشتری چقد داره مثلا کاشت ناخن مژه هر ماه تمدید میخواد اما تتو نه هر دو س سالهه با این حال مشتری داره ؟ 

و اینکه چن سال طول میکشه مشتری جذب کنی

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
2731
فقط و فقط تمرین و مربی خوب همین برای موفق شدنت کافیه

شما خودتون سالن دارین یا صندلی اجاره میکنید ؟ 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
امروز رفتم پیش مربی.گفت کار میکروبلید و تتو بدن از همه چی درامدش بیشترع.تضمیمنی بهت یادمیدم.بنظرت بر ...

سلام عزیزم ،شما چ چیزایی رو اموزش دیدین ، وبنظرتون من ک تازه میخوام شروع کنم چ رشته ای مناسبه و درامدش بهتره؟

سلام عزیزم ،شما چ چیزایی رو اموزش دیدین ، وبنظرتون من ک تازه میخوام شروع کنم چ رشته ای مناسبه و درام ...

سلام گلم من خودم تتوبدن و صورت لیفت ابرومژه و کاشت ناخن یاد گرفتم همشون پردرامدن ببین خودت به کدوم علاقه داری

پیکی به سلامتی خداوند بزن
سلام گلم من خودم تتوبدن و صورت لیفت ابرومژه و کاشت ناخن یاد گرفتم همشون پردرامدن ببین خودت به کدوم ع ...

سلام 

ممنون برای وقتی ک دراختیارم گذاشتی😘😘 .

برای توی بدن نقاشی و طراحیت باید قوی باشه ؟من تومدرسه نقاشیم خیلی بدبود😑 بعدحالا مشتری زیاد داره؟من چون خودم اهل تتوبدن نیستم فکرمیکنم مشتریش کمه 😂.

زیاد برام فرقی نداره کدومو انتخاب کنم فقط دلم میخواد درامدش خوب باشه ومشتریش هم بیشتر ، هزینه و وقت مو نزارم اخربیکاربشینم.

بخاطر همون خواستم نظرشمارو ک بلخره یروزی مثل من دنبال این بودید ک کدوم بهتره و راهشو رفتید وتجربشو دارید بپرسم .

بخشید سوالام زیادشد

ممنونم ازتون ایشالا بتونم به استقلال مالی برسم برات کلییییی دعا میکنم 😘😘😘

2740
سلام  ممنون برای وقتی ک دراختیارم گذاشتی😘😘 . برای توی بدن نقاشی و طراحیت باید قوی باشه ؟من ...

واینکه اول به ترتیب کدومشو یادبگیرم ک بتونم کارکنم پول برای بقیش داشه باشم .

تتو بدن ،تتو صورت ،لیفت ابروومژه؟

سلام  ممنون برای وقتی ک دراختیارم گذاشتی😘😘 . برای توی بدن نقاشی و طراحیت باید قوی باشه ؟من ...

نه عزیزم من خودم جزو کسایی هستم که هبچ سررشته ای از نقاشی ندارم درسته نقاشیت خوب باشه کارت خیلی راحتتره ولی بدون هنرنقاشی هم به راحتی میتونی کار کنی چون شابلون داره و شما به راحتی میتونی کارتوانجام بدی

ارهه عزیزم مشتری دارع بشرط اینکه مدل برای معرفی زیاد بزنی و تبلیغ درست بکنی اتفاقا تتولدن خیلی خیلی مشتری دارعولی از ی نظر هم فکرکنی یه ادم شاید یک یا نهایت دوبار تتوبدن بزنع ولی کاشت ناخن رو و کار ابرومژه رو هر چندوقت باید ترمیم کنه بازم مونده به علاقه خودت♥️♥️♥️♥️

اسی شما هستید عزیزم؟؟؟یه سواال مهم دارم ازتون

میخوام بعد کنکورم شروع کنم تاتو رو تاتو صورت بیشتر درامد داره یا بدن؟ماهی چقد میتونم ازش در بیارم ۴.۵ تومن میتونم در بیارم؟؟

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
آره عزیزم شکرخدا خیلی خوبه دستم رفته توی جیب خودم  سخت که هست خیلی تمرکز میخاد و دقت خیلی

سلام عزیزم میدونم تاپیک برا خیلی وقت پیشه اما ،یه سوال دارم من میخام برم کلاس تاتو ،حتما اول باید مدرک ارایش پیرایش داشته باشم مدرک تاتوبدن؟

.
اسی شما هستید عزیزم؟؟؟یه سواال مهم دارم ازتون میخوام بعد کنکورم شروع کنم تاتو رو تاتو صورت بیشتر در ...

سلام عزیزم بله کار خوبیه 

به شرط اینکه اولش هزینه خوبی برای تبلیغ و دیده شدن توی شهرت بدی و مدلای جذاب اول کار بزنی و بعد شروع به کار کنی 

بخوای منطقی فکرکنی تتوی صورت بهتره چون هرچندماه مشتری نیاژ به ترمیم داره و میاد پیشت ولی تتو بدن هرکی یبار تهش دوبار یا سه بار تتو میزنه 

و اینکه تتو بدن خیلی خیلی شغل لذت بخش تریه کارش بنظرمن بازم بستکی به علاقه خودت داره

سلام عزیزم میدونم تاپیک برا خیلی وقت پیشه اما ،یه سوال دارم من میخام برم کلاس تاتو ،حتما اول باید مد ...

نه اصلا ربطی نداره 

تتو بدن که کلا مدرک نداره و تتو صورت هم مدرکش بعد اموزش تو فنی حرفه ای امتحان میدی و مدرک میگیری ب شرط اینکه اموزشگاه یاد بگیری ن تو ارایشگاه و پیش کسی ک مدرک نمیده