2733
2739
عنوان

جنسیت ؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3182 بازدید | 126 پست
دفع پروتئین نداشتم فشارمم بالا نیس فقط نمک نباید بخورم ک نمیخورم 

خب نمک فشارو میبره بالا . کلیه هاتو یه چک بکن

آخه من تو بارداری اول همین مشکلو داشتم ورمم خیلی زیاد بود . بچمم که به دنیا اومد مشکل کلیه داشت و سنگ کلیه که خدا رو شکر درمان شد . اما شما پیگیر باش. خدای ناکرده مشکلی واست پیش نیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو هفته ١٨هيچي شكم نداشتم دختر بود  ميگن شكم تيز و بزرگتر پسره

اره فک کنم درسته منم تا ماه اخر شکمم بزرگ نبود

ولی خالم که پسر بود شکمش خیلیی بزرگ بود

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2728
منم دقیقا مث تو الان اویل هفت ماهم همه میگن اشتبا میکنید این ماه میزایی😂😂😂😂 شکمم خیلی بزرگ شده ...

منم مثل شمام کلا پسر زود رشد می کنه نسبت به دختر . من کلا ورم هم دارم مخصوصا پاهام 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
خوشبحالت الان صورتمم ورم کرده و تپلی شده این عکس مال دو ماهگی بچه بود 

عزیزم امشبم بری سونو آنومالی بهت میگه جنسیتو

از عکست چیزی نفهمیدم

یجا پسره یجا دختر😂😂😂

ولی فک کنم پسره😐

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2740
منم مثل شمام کلا پسر زود رشد می کنه نسبت به دختر . من کلا ورم هم دارم مخصوصا پاهام 

😢 باز خوبه یکی مث من پیدا شد

همه ک میگن ما کم کردیم وزن😒

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
من ویارم فقط ضعف و گرسنگی بود میخوردم ،البته ورمم دارم خیلی 

منم پاهام ورم داره زیاد . ولی بیشتر به این خاطره که شاغلم و از صبح تا بعد از ظهر پاهام آویزونه زیر پایی هم گذاشتم ولی فایده نداره بالاخر هپاهام رو به پایینه دیگه . ولی جاهای دیگه ام ورم نداره مثل صورتم یا دستام همه چی طبیعیه . 

من هفته 18 سه کیلو اضاف کردم دکتر تذکر داد😐

من کلا 10کیلو نیم اضافه کردم،تو 6ماه بودم تو ی ماه 3کیلو اضافه کردم،باهم دعوا کرد گفت چه خبرته😐😐😐😐با اینکه من ماهای قبلش نیم کیلگ نیم کیلو اضافه میکردم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
😢 باز خوبه یکی مث من پیدا شد همه ک میگن ما کم کردیم وزن😒

کم کردن وزن تو ماههای اول منطقیه به دلیل کم اشتهایی و ویار و این چیزا ولی بعدش دیگه به نظرم عادی نیست . هر کی هم میگه بعد ماه چهارم وزن کم کرده داره خودش رو گول میزنه و میخواد ما رو تضعیف روحیه کنه پس رشد جنین چی مشه وزن جفت و کیسه زرده و مایهع آمونیاتیکی و .... کجا قایمش میکنن .