2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم دقیقا مث تو الان اویل هفت ماهم همه میگن اشتبا میکنید این ماه میزایی😂😂😂😂 شکمم خیلی بزرگ شده

بچم پسره😍

عکس ان تی رو بفرست جنسیت نی نیتو بگم

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ماشالله چه شکمت بزرگه😯😯من انومالی رفتم کسی باور نمیکرد حامله باشم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
منم دقیقا مث تو الان اویل هفت ماهم همه میگن اشتبا میکنید این ماه میزایی😂😂😂😂 شکمم خیلی بزرگ شده ...

برعکس من زاییده بودم کسایی که باهم میرفتیم بیمارستان ماه اخر تعجب کرده بودن،البته من قدم بلنده بیشترم بخاطر اون شکمم زیاد تو چشم نبود

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
تجربه ای در این مورد ندارم اما حس ششم میگه پسر.

انشأالله استارتر هر جنسیتی میخواد همون بشه من به خواهرشوهر می گفتم حسم میگم بچه ات پسره حالا دختره دیگه تصمیم گرفتم از حسم حرف نزنم خخخخ

2706