2737
2734
عنوان

جنسیت ؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3182 بازدید | 126 پست

استارتر خدایی احساس می کنم خیلی زود درشت وبزرگ شدی؟بچه چندمه ؟ استارتر بچه ات صد در صد پسره منو یادت نره بهت گفتم تو رو دیدم یاد خودم افتادم من اشتباه نمی کنم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشأالله استارتر هر جنسیتی میخواد همون بشه من به خواهرشوهر می گفتم حسم میگم بچه ات پسره حالا دختره د ...

اتفاقا خوبه که هرچی بگی برعکس میشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
بچه اول ،شکمم قبل بارداری اینجوری بود 

یک مقدار گودی کمر هم داری بخاطر اون شکمت بزرگ به نظر میاد ..ایشالا هرچی که دوست داری همون باشه ..حالا رفتی انومالی بیا بهمون بگو بچه چی بوده ..ایشالا صحیح و سالم 

2740
این هفته چهاردهمه ک برا جنسیت رفتم مشخص نشد 

عزیزم‌‌عکس ۱۲ هفتگی ک ان تی رفتی رو میخام‌

این عکس مشکوکم.اونو بفرست

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
بچه اوله ،هفته سوم اینجوری بودم من زیاد شکم نداشتم باردار شدم 

حالا من اصصضلا شکم‌نداشتم.دقیقا مث تو بودم ولی

بچه دومم🤔

چندکیلو اضافه کردی تا الان؟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄