2733
2739
عنوان

از دست شوهرم خیییلی عصبانیممم😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 112 پست
اخه عموم ناراحت میشه . و اصلا به حرفم توجه نشون نمیده😔😔😔

ناراحت بشه،من میگم اتفاقا در حضور شوهرتم بگو حالا ک توجه نمیکنه،لااقل روی شوهرت باز میشه ک تعارف عمورو رد کنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ناراحت بشه،من میگم اتفاقا در حضور شوهرتم بگو حالا ک توجه نمیکنه،لااقل روی شوهرت باز میشه ک تعارف عمو ...

باشه امتحان میکنم یا دعوا میشه یا دیگه نمیکشه😅

👑
😅😅😅

حالا من ب زنها نکاه کردن و این موارد هم شدید حساسم،میگم بی پول باش،یا هرچی،فقط ب زنا نگاه نکن،

دیگهقیافه من همینه با آرایش معجزه نمیشه ک،اولشم منو دیده ک گرفته، خوبش میشه منم ب مردای خوشگل و خوش تیپ نگاه کنم؟

من سر این بیشتر درگیرم، 

جدیدا میگه نگاه نمیکنم،ولی خب بقول اون خانوم ک گفتن وقتی من نیستم چه خبره،خدا داند.

تازگی دارم بهتر میشم،اوایل ک راه میداد ب زنا از خط کشی رد بشن،گیر میدادم ک چون زن بود راه دادی🤣🤣🤣🤣🤣داغونی بودما

2728
اره باور کن الان شده صفر کلا روش من اینه منع نمیکنم اعتراض میکنم دلیل میارم اونم دلیل میاره بعد به ج ...

افرین خیلی خوشم اومد از سیاستت

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738