2733
2734
عنوان

از دست شوهرم خیییلی عصبانیممم😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 112 پست
نه والا دورش بگردم منننننن عشقمه عشق ما اجبار نداریم میز مذاکره داریم که یه دفترچه یادداشت روشه و مس ...

ناراحت نشو اینجا هرکی از دیدگاه خودش نظر میده. سبک شما برای یه عده عجیبه ، سبک زندگی اونا هم برای شما قطعا. اتفاقا هرچیزی به اندازه اش لازم و مفیده. دارو هم به اندازه مصرف شه کلی خاصیت داره، زیاده روی کار رو خراب میکنه که شکر خدا شما دچارش نیستید. پس عشق و حال کنید که دنیا دو روزه عزیزم🌹🌹🌹

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب این روش شما خوبه که داری کم کم از چیزای مضر دورش میکنی.سیاست خوبی هستش عزیزم.

اره باور کن الان شده صفر کلا روش من اینه منع نمیکنم اعتراض میکنم دلیل میارم اونم دلیل میاره بعد به جمع بندی میرسیم تو همه چیا قانونه میز مذاکره داریم ما 😂

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
ناراحت نشو اینجا هرکی از دیدگاه خودش نظر میده. سبک شما برای یه عده عجیبه ، سبک زندگی اونا هم برای شم ...

فدات عزیزم اره من بهترین دوست شوهرمم خداروشکر.😘😘

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2728
الان یه پیام دادم بهش.. هنوز جواب نداده

عزیزم چرا داری حساسیت نشون میدی نمیدونم چند سالته من ۳۳ سالمه ۵ ساله متاهلم دارم بهت میگم انقد واکنش نشون نده اعتراض کن بگو ناراحت میشم دیگه رها کن ادامه نده. 

شمتم ناچاری ک شوهرت نره تنهایی سمتش،وگرنه انقدر راحت دفاع نمیکردی. 

عزیزم اصلا فرض کن من ناجار الان چاره کار اعتراض و دادو بیداده؟ نه به خدا والا میرن بیرون میکشن ادمم نمیفهمه نباید ببرن طرفاشون تو فاز مخفی کاری. الان شوهراتون بگم بد تلفن صحبت نکنید با مادرتون مثاله ها خب شپا در کوجکترین فرصتی که نباشه زنگ میزنید شمارشونم پاک میکنید سوالم کنه میگید نه من خبر ندارم خودت گفتی زنگ نزن. یعنی محدود کردن و گیر دادنا میبرشون سمت مخفی کاری و دروغ گویی و سرد شدن 

۲۷ سالمه شوهرمم ۳۴ سالشه

ای جان گلم به عقل و شعور یه ۳۴ ساله احترام بذار یکبار بگو اتمام حجت کن بگو دیگه بهت تذکر نمیدم چون نمیخوام اذیتت کنم یا فک کنی محدودت میکنم دیگه بقیش میسپارم به خودت. اونم هر بار سیگار بگیره دستش سکوت تورو میبینه ولی میدونه دلت اشوبه یه بار نه بار دوم ول میکنه شک نکن.

2738
عزیزم اصلا فرض کن من ناجار الان چاره کار اعتراض و دادو بیداده؟ نه به خدا والا میرن بیرون میکشن ادمم ...

خب اگه بیتفاوت باشم ظاهرا جلوش . روح و روان خودم نابود میشه خییییلی بدم میاد یعتی گریه میکنم ها زجررر میکشم😭😭😭😭

👑
ای جان گلم به عقل و شعور یه ۳۴ ساله احترام بذار یکبار بگو اتمام حجت کن بگو دیگه بهت تذکر نمیدم چون ن ...

باور کن امتحان کردم همین روش شما رو ولی بعد از مثلا ۶ ماه دوباره تو رودربایستی اوکی میده به طرف

👑
ای جان گلم به عقل و شعور یه ۳۴ ساله احترام بذار یکبار بگو اتمام حجت کن بگو دیگه بهت تذکر نمیدم چون ن ...

حتی اگه ولم نکرد تو رسالت خودت به عنوان زن انجام دادی و ابراز نگرانی کردی و اعتراض کردی بقیش دیگه دست تو نیست. سعی کن حساسیتت کمتر شه

باور کن امتحان کردم همین روش شما رو ولی بعد از مثلا ۶ ماه دوباره تو رودربایستی اوکی میده به طرف

اگه با عموت راحته یه دفه که نبود بگو عمو جون میشه تعارفش نکنید البته ببخشیدا من دوست ندارم بکشهکاری نداره که.

عزیزم اصلا فرض کن من ناجار الان چاره کار اعتراض و دادو بیداده؟ نه به خدا والا میرن بیرون میکشن ادمم ...

عزیزم من تا حدی موافق حرفتم،من دارم میگم ناراحتی من اصلا دست خودم نیست ک بگم الکی میخوام نحدودش کنم،و اینو کامل ب شوهرم منتقل کردم،الحمدلله شوهرم بشدت مهربونه و نمیزاره دقیقه ای ناراحت بمونم،و درک میکنه حساسیتمو،ولی خب اگر مردی باشه ک بیرون از خونه بخواد مصرف کنه ،بله حق با شماست،

مطمئنم شوهرم بیرون مصرف نمیکنه،و کار شما ک اکر هدفت دور کردن دوستای شوهرتم باشه،کاملا درسته از نظر من،شاید من اونجا خوب متتقل نکردم منظورمو،من نگفتم کارتون اشتباهه و محکوم نکردم،برعکس بهترین کارو کردید 

اگه با عموت راحته یه دفه که نبود بگو عمو جون میشه تعارفش نکنید البته ببخشیدا من دوست ندارم بکشهکاری ...

اخه عموم ناراحت میشه . و اصلا به حرفم توجه نشون نمیده😔😔😔

👑
2706