2410
2553
عنوان

از دست شوهرم خیییلی عصبانیممم😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 112 پست
اخه عموم ناراحت میشه . و اصلا به حرفم توجه نشون نمیده😔😔😔

ناراحت بشه،من میگم اتفاقا در حضور شوهرتم بگو حالا ک توجه نمیکنه،لااقل روی شوهرت باز میشه ک تعارف عمورو رد کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ناراحت بشه،من میگم اتفاقا در حضور شوهرتم بگو حالا ک توجه نمیکنه،لااقل روی شوهرت باز میشه ک تعارف عمو ...

باشه امتحان میکنم یا دعوا میشه یا دیگه نمیکشه😅

👑
😅😅😅

حالا من ب زنها نکاه کردن و این موارد هم شدید حساسم،میگم بی پول باش،یا هرچی،فقط ب زنا نگاه نکن،

دیگهقیافه من همینه با آرایش معجزه نمیشه ک،اولشم منو دیده ک گرفته، خوبش میشه منم ب مردای خوشگل و خوش تیپ نگاه کنم؟

من سر این بیشتر درگیرم، 

جدیدا میگه نگاه نمیکنم،ولی خب بقول اون خانوم ک گفتن وقتی من نیستم چه خبره،خدا داند.

تازگی دارم بهتر میشم،اوایل ک راه میداد ب زنا از خط کشی رد بشن،گیر میدادم ک چون زن بود راه دادی🤣🤣🤣🤣🤣داغونی بودما

2720
اره باور کن الان شده صفر کلا روش من اینه منع نمیکنم اعتراض میکنم دلیل میارم اونم دلیل میاره بعد به ج ...

افرین خیلی خوشم اومد از سیاستت

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2714