2737
2739
عنوان

یکی از اون عروس کوچولوها

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 138 پست
اره دقیقا ولی خب این دختره انگار ک بلده زندگی داری کنه من ک نرفتم خونش ولی از بقیه شنیدم حتی از جاری ...

ببین من دقیقا میفهمم چی میگی بعضی مادرا بچه دختر رو از کوچیکی برای ازدواج پرورش میدن یه دختر ۸ ساله رو من دیدم از من ۳۰و خورده ای ساله بهتر بچه داری میکرد سفره میچید و اینجور کارا  خوب این دختر ۱۵ سالگی واقعا اماده زندگی چرخوندنه از نظر تجربه خانه داری ولی فقط در این حد وگرنه این بچه اون بخش احساساتش  تمایلات کودکانش و ارزوهاش رو سرکوب کردن که مطمئنم اینا یه روزی بالاخره سرباز میکنن و اون خانوم یا افسرده میشه یا برعکس سرکش

میدونید زشت تر از همه چیز چیه؟ بعضی مادر شوهر ها برای پسرای خنگشون دنیال دختر سن پایینن که مثل خودش ...

شما انگار نمونه بد زیاد دیدی 😁

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی، باده از دست یدالله چشیدن دارد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خدا رو شکر دختر نداره پسر داره ولی داره لات تربیتشون میکنه میگه بدم میاد باید اینجوری لباس بپوشن ...

بدبخت دیوونه ایه برای خودش  

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2742
راهکار ازدواج تو سن بچگی چیه؟!!!!!!     میشه بگی ما هم بدونیم!!!!

بچگی نه سن پایین 

مورد ب مورد فرق داره 

ولی بکی از راهکاراش عقد طولانی هس با توجه ب شرایسگط خانواده ها حتی تا سه سال

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی، باده از دست یدالله چشیدن دارد....
ببین من دقیقا میفهمم چی میگی بعضی مادرا بچه دختر رو از کوچیکی برای ازدواج پرورش میدن یه دختر ۸ ساله ...

اره دقیقا...مثلا مامان خودم از اول منوخواهرمو لوس نکرد قشنگ یادمون میداد غذا درست کنیم لباس هامونو بشوریم و اینا...ولی شوهرمون ک نداد من خودم خواستم ازدواج کردم ولی ابجیم از من بزرگتره هنوز مجرده

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
والا بخدا بین ما نیستین من ۱۳سالم بود نثف دخترا مدرسمون با دوست پسراشون رابطه داشتن اوناییم که رابطه ...

😐 خدا شاهده من ۸ سال بود ازدواج کرده بودم تو ۱۸ سالگی ازدواج کردم نمیدونستم رابطه زناشویی دو طرفه است فکر میکردم مال مرداست فقط بعد ۸ سال فهمیدم در این گاگول بودم

2738
نمیگم کارش درسته میگم بعضی ها از همون سن نیاز ب جنس مخالف دارن بعضی هام ن اقلیم ب اقلیم فرق دلره ...

بله نیاز به جنس مخالف رو خیلیا دارن این یعنی به بلوغ جنسی رسیدن

ولی به بلوغ فکری هم رسیدن؟ 

کسی که هنوز دیپلم نگرفته؟

دختر 16 ساله ممکنه خیلی چیزا رو دوست داشته باشه

پس پدر و مادرش چیکارن

اگه خیلی شیفته پسری باشه میتونن بهش بگن صبر کنه وارد اجتماع بشه ببینه هنوزم تصمیمش همینه؟

چطور کسی که اجتماعش مدرسه و خانوادس معیار های خودشو میشناسه؟

شما انگار نمونه بد زیاد دیدی 😁

نه خیلی یکی از اقواممون که دخترش با خواست خودش 18 سالگی ازواج کرد 

مادر شوهرش همچین افکار نفرت انگیزی داشت

بیشتر تجربه ها رو از اعضای این سایت خوندم چون خودم با همچین ادماهایی ارتباط نمیگیرم

😐 خدا شاهده من ۸ سال بود ازدواج کرده بودم تو ۱۸ سالگی ازدواج کردم نمیدونستم رابطه زناشویی دو طرفه ا ...

مشکل اینه که ما تو۱۰سالگی از همه چیز مطلع شدیم  و این دهه نودیا بازتو سن کمتر من از همه چیز سر در میارن  توی اول راهنمایی معلم یه درسیه رابطه جنسیو کامل توضیح میده وقتی اینجوره معلومه دخترا پسرا که تا اون مدت گفتن پیر با دختر نگرده دختر با بپسر چه کنجکاوی بهم پیدا میکنن 

بستگی داره بعضیاشون میفهمن بعضی ها هم نه. ممثلا یکی از فامیلای ما ۱۲ سالشه شوهرش دادن من گفتم هیچی ...

هیچ بستگی نداره. بچه 12 ساله جاش هرجا باشه تو تخت یه مرذ نیست. هرچی هم سیاست داشته باشه و زنونه حرف بزنه فرقی نداره. اتفاقا اینکه یه بچه  اندازه یه زن بززگ بفهمه خودش یه ایراد و مشکله. چون بازه نوجوانی  از زندگیش حذف شده

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706