2733
2739
عنوان

یکی از اون عروس کوچولوها

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 138 پست

منم 16سالگی عقد کردم و سه ماه بعد عروسی کردیم هیجده سالگی پسرمو بدنیا آوردم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
خدایی این چه اسم کاربریه گذاشتی واسه خودت فکر دل ما رو نکردی آب میوفته😭😭😭😭

😂😂😂کاربریم چندروز پیش درپی تاپیک اقتصادیم ترکید😂تازه بزار قورمه سبزی درست کنم عکسشو میزارم رو پروفایلم 😊😍

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته الان دیگه سن ازدواج پیش ماهم رفته بالا البته همیشه هم آن زود بوده دختر راضی بوده هیچوقت بزور و داستانهای وحشتناک نه

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
نمیدونم چی بگم .. فک کنم ۵ دقیقه است که ۵۰ بار کامنتت رو خوندم ..  و بهش زل زدم !   نمی ...

ماهم همه همینفکر رو میکردیم .حتی از شوهزش هم پرسیدیم گفتیم یکی رو میگرفتی همسن خودت باشه گفته بود من دیدمش فکر کردم بزرگتره نمیدونستم انقد کوچیکه

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2731
ای بابا  اللن اگ میگفتن ی دختر شونزده ساله رو با ی پسر بیست و پنج ساله با هم در حال رابطه هم گ ...

اگه دختره 16 ساله به جای درسش با پسر 25 ساله بپلکه و بگیرنشون یه اشتباه بزرگه 

همون طور که ازدواجشون یه اشتباه بزرگه 

ازدواج در سن پایین یه اشتباه بزرگه که باید جلوش گرفته بشه (منظور من سن پایین 18 تا 22 هست پایین تر از اون  جنایت و تجاوزه)

میفهمم چی میگی دختر خود من ۱۱ سالشه قدش یه سرو گردن از من بلندتره زبونشم که نگو ووو  من کم میار ...

اره دقیقا ولی خب این دختره انگار ک بلده زندگی داری کنه من ک نرفتم خونش ولی از بقیه شنیدم حتی از جاری هاش باسیاست تره!

ای بابا  اللن اگ میگفتن ی دختر شونزده ساله رو با ی پسر بیست و پنج ساله با هم در حال رابطه هم گ ...

راهکار ازدواج تو سن بچگی چیه؟!!!!!!  

میشه بگی ما هم بدونیم!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
دیووونه😂😂😂

والا بخدا بین ما نیستین من ۱۳سالم بود نثف دخترا مدرسمون با دوست پسراشون رابطه داشتن اوناییم که رابطه نداشتن لبو کم کمش رفته بود دیگه ببین الان که ۱۸سالمه دوستام اوضاشون چطوره تازه کسیم بهمون رف بزنه میخوریمش من خودم ۱۳سالگی دوست پسذ داشتم الان ۱ساله عروسی کردیم بچمم تو راهه تاریخ خواستگاریم من مشخص کردم دلتون واسه دهه هشتادیا نسوزه 

2740

میدونید زشت تر از همه چیز چیه؟

بعضی مادر شوهر ها برای پسرای خنگشون دنیال دختر سن پایینن که مثل خودشون بزرگ شه

میگن خودمون بارش بیاریم انگار حیوون خونگیه

همین قدر کثیف و منزجر کننده

البته الان دیگه سن ازدواج پیش ماهم رفته بالا البته همیشه هم آن زود بوده دختر راضی بوده هیچوقت بزور و ...

میشه بگی سمت شماها کجاست؟!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
😑😑😑😑😑😑😑 بدبخت اون دختره اینا همونان که دختر راه داشت زنده به گور میکردن عقب مونده ها   ...

نه خدا رو شکر دختر نداره پسر داره ولی داره لات تربیتشون میکنه میگه بدم میاد باید اینجوری لباس بپوشن شوهره خانواده باکلاس خودش مهندس شیک پوش میره واسش شلوار گشاد میخره میگه باید این و بپوشه یا میگه باید موتور بخره مثل خانوادم باشه به بچه هاشم میگه لازم نکرده بفکر درس باشین نماز و دعا واجب تره 😑 بجای کلاس تقویتی مدارس میبرشون مسجد هفته ای سه روز اموزش 

اگه دختره 16 ساله به جای درسش با پسر 25 ساله بپلکه و بگیرنشون یه اشتباه بزرگه  همون طور که ازد ...

نمیگم کارش درسته میگم بعضی ها از همون سن نیاز ب جنس مخالف دارن

بعضی هام ن

اقلیم ب اقلیم فرق دلره

چرا ما همش دوست داریم واسه همه تصمیم بگیریم

مهم اینه ازدواج تو هر سنی هس صحیح و عاقلانه باشه

بعدم خیلی ها دوران عقدو طولانی میکنن برای اینکه دختر امادگیش بیشتر شه

حالا ی دختری بیاد بکه اقا من دلم میخاد ازدواج کنم شما بهش میگی زیر شوتزده ای ازدواج برای تو تجاوزه؟!

اقا دوس داره 

باید کمکش کرد عاقلانه انتخاب کنه و پیش بره 

همین

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی، باده از دست یدالله چشیدن دارد....
دخترای کم سن وسال هم شوروشوق شوهرداری دارن وهم باسیاست زندگی میچرخونن دیدم ومیگم .

منم همین طور بودم خدایی فقط مشکلم این خواهرشوهر لعنتیم بود

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
میدونید زشت تر از همه چیز چیه؟ بعضی مادر شوهر ها برای پسرای خنگشون دنیال دختر سن پایینن که مثل خودش ...

شک نکن که همشون تو همین فکرن

میبینی که هر چی بچه شوهر کرده هست بیشترشون اختلاف سنی ۱۰ سال به بالا دارن دقیقا معلومه برای چی رفتن این بدبختو گرفتن 

پسرشون که هیچی مایه مریضه که میره بچه باز میشه خونوادشم میخوان بزن تو سرش هر چی گفتن نتونه حرفی بزنه

2706