2733
2734
عنوان

یکی از اون عروس کوچولوها

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 138 پست
والا من دهه هشتادیم بیشتر هم نسلا خودمو میشناسم دلتون برا ما نسوزه برا خودتون بسوزه ما هم عقلشو داری ...

دیووونه😂😂😂

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
اون ادای بزرگ ها رو در میاره عزیزم

ن کاملا اخلاق و رفتارش حتی هیکلش زنونه است یعنی تو شما ببینیش کم کم فکر میکنی ۲۳ سالشه بخدا

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره بعضیاشون میفهمن بعضی ها هم نه. ممثلا یکی از فامیلای ما ۱۲ سالشه شوهرش دادن من گفتم هیچی ...

خدایی این چه اسم کاربریه گذاشتی واسه خودت فکر دل ما رو نکردی آب میوفته😭😭😭😭

2742
خدایی این دخترا چطور میتونن از پس یه زندگی در بیان اخه ! شوهر داری و خونه داری سخته! چطور میتونن زن ...

من ۱۷سالگیم عروسی کردم کاملا از پس همه چیم بر میام بیشتر یه دختر ۲۵ساله ۱۶ساله ها الان مثل ۱۶سالگی شما نیست بخدا 

من که تا به امروز نه اطرافم نه دوستام نه فامیل یک مورد ازدواج زیر ۲۵ سال ندیدم !!!! 

پسر بالای ۳۳ و دختر بالای ۲۵ 

نمیدونم واقعا این موردا که تو نی نی سایت میشنوم کجایی هستن!!!! فرهنگشون چیه!!!! چقدر عقب موندن!!! البته بیشتر از فقر و بدبختی و بیسوادی میاد این کارا

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2740

یه بنده خدا تو خانواده داریم خانمه ایشون به تحصیلات بالای ابتدایی اعتقاد ندارن خودشم همینقد خونده شوهرش از یه خانواده تحصیل کرده است بماند که پسره رو بردن بدون اجازه عقد کردن واسه دخترشون که ده سالم بزرگتره چپ و راست میره میگه ببخشید ریدم تو مدرک دانشگاهیاتون ادم نیستین هیچکدوم من خوبم که نزاشتن درس بخونم دختر میداشتم اجازه نمیدادم گو ه میخورد بره درس بخونه یا پاش و بزاره بیرون از خونه زود شوهر میدادم بعد بنظرتون با وجود این افراد توقع پیشرفت باید داشته باشیم اینجا

بستگی داره بعضیاشون میفهمن بعضی ها هم نه. ممثلا یکی از فامیلای ما ۱۲ سالشه شوهرش دادن من گفتم هیچی ...

نمیدونم چی بگم ..

فک کنم ۵ دقیقه است که ۵۰ بار کامنتت رو خوندم .. 

و بهش زل زدم !  

نمیدونم چی بگم  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بنظر من رشد عقلی یا جسمی بستگی به شرایطش داره ک طرف بار میاد سمت ما دخترا از ۱۴سالگی رشد جسمیشون زیاده چندسال بیشتر از سنشون میده و واقعا از سن ۱۵سالگی مایل ب ازدواجن چون تو شرایط ما رشد عقلی هم نسبت ب سن بیشتره همه جا یکطور نیست من می شناسم دختر ۱۵ ساله اون طور ک آماده ازدواج دختر ۳۰ ساله نیست زن داداشم یکی شون ۱۶سالگی مادر شد یکی شون ۲۵ سالگی اونقدر ک اون کوچکترها واقعا کدبانوئه بزرگه نیست سیاستش ک ب کنار

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
ن کاملا اخلاق و رفتارش حتی هیکلش زنونه است یعنی تو شما ببینیش کم کم فکر میکنی ۲۳ سالشه بخدا

میفهمم چی میگی دختر خود من ۱۱ سالشه قدش یه سرو گردن از من بلندتره زبونشم که نگو ووو  من کم میارم تو بحث کردن باهاش  ولی خوب دلیل نمیشه که توانایی اداره کردن زندگی رو داشته باشه

یه بنده خدا تو خانواده داریم خانمه ایشون به تحصیلات بالای ابتدایی اعتقاد ندارن خودشم همینقد خونده شو ...

😑😑😑😑😑😑😑

بدبخت اون دختره

اینا همونان که دختر راه داشت زنده به گور میکردن عقب مونده ها  

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706