2733
2734
جدی یعنی تو آشپزخونه ام نور نداره بزارم خراب نمیشه ؟ 

من تو اشپزخونم هست نور داره

تو پذیرایی هم دارم ولی نور مستقیم ندارم

هم تو خاک میشه گذاشت هم تو اب

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
جدی  شرایط نگهداریش چیه عزیزم ؟

خیلی گل  کم ازاریه هم توخاک هم تواب  میشه نگهداریش کنی خونت افتابگیرهم نباشه رشدمیکنه وبایه ذره قلمه تکثیرمیشه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو اشپزخونم هست نور داره تو پذیرایی هم دارم ولی نور مستقیم ندارم هم تو خاک میشه گذاشت هم تو اب

مرسی عزیزم ❤

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
خیلی گل  کم ازاریه هم توخاک هم تواب  میشه نگهداریش کنی خونت افتابگیرهم نباشه رشدمیکنه وبای ...

مرسی عزیزم ❤

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
2731
گیاه پتوس. بدون نور هم رشد میکنه ولی اگر نور بهش نرسه برگهاش کوچکتر درمیاد

مرسی عزیزم 

عزیزم ی حسن یوسف دارم دوس دارم براش بزرگ باشه البته گلدونشم کوچیکه بنظرت برا همینه ک برگاش کوچیکن؟ 

واسه من تو آشپزخونه اس اتفاقا    

جدی  خوب منم خیلی دوس دارم بزارم تو آشپزخونه