2733
2734
عنوان

بیماران التهاب روده،کولیت ،کرون

210 بازدید | 5 پست

با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز.دوستان من خودم بیماری کولیت (التهاب روده )دارم چند سال هم هست که گرفتار هستم.الان هم دارم واسه پایان نامه روی این گروه بیماران کار میکنم نیاز مند ۱۰۰نفر نمونه هستم.البته پرسشنامه رو به صورت الکترونیکی در اختیارتون میزارم و حدود بیست دقیقه طول میکشه که جواب سوال ها رو که بله یا خیر هست انتخاب کنید.دوستان من الان از روی تخت منزل و در استراحت مطلق هستم که دارم پست میزارم.حالم بد هست و نمیتونم متاسفانه از این مطب به مطب دیگر برای ۱۰۰نفر بروم.خواهش میکنم اگه خودتون سراغ دارین اینگونه بیماران رو یا اگه در همسایگی کسی رو میشناسید به من کمک کنید .🙏🙏🙏

خارشوهرم این مشکلو داره

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من کرون دارم والانم بیماریم عودکرده چون باردارم نمیتونم آمپول های قوی رواستفاده کنم قرص های روتینم ر ...

کسایی که کرون دارن باید همیشه قرص بخورن؟؟ هیچ وقت کامل خوب نمیشن؟ :(

میشه واسه من و خانوادم یه صلوات بفرستید؟💚