2733
2734
عنوان

دلم برای آبجیم کبابه😢😢😢😢 (داستان زندگی)

| مشاهده متن کامل بحث + 8478 بازدید | 195 پست
انگار اصلا بلد نبودن ادم مخش هنگ میکنه یه زن چطور انقد زاییده😐😐😐😔😔

لطفا توهین نکنید. شرایط زندگی هرکسی متفاوته

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[ ببخشيد یه کم لطفا رعایت کنید خیلیا اینجا هستن توی خونواده هدی پرجمعیت بزرگ شدن ، یه کم شعور اجتما ...

منم خانواده پرجمعیتی دارم اما کسی توهین نکرد ک😒

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

عزیزم من درکت میکنم ، ادامه بده

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2731

بخدا من قصد توهین نداشتم شاید لحنم بد بوده منم تو خانواده ای بدنیا اومدم ک مادرم ۵ تا بدنیا اورده

تیکر بارداری نیست دعا کنید ب خاستم برسم خواهش میکنم یه صلوات مهمونم کنید😍😍😚😚😚😚

یه کم برو بالاتر بخون ، اشاره نکردم که ناراحت نشن دوستان . توهین میکنن به پدر و مادر هایی که ...

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
چرا عزیزم بوده

مادرم چند بار جلوگیری کرده ولی بدنش به قرص واکنش نشون میداده و بستری میشده اونموقع زمان جنگ بوده کسی براش لوله های رحمیشو نمیبستن بهمین دلیل باردار میشده

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
2738

وصلت با خانواده های پرجمعیت هم خیلی سختی داره ...واقعا یه خانواده چرا باید اینهمه شلوغ باشه اخه ۷تا یا ۸ تا بچه ...😐

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

دیگه هم منو ریپلای نکن 

مادرم چند بار جلوگیری کرده ولی بدنش به قرص واکنش نشون میداده و بستری میشده اونموقع زمان جنگ بوده کسی ...

ما هم همیشه با روش طبیعی جلوگیری کردیم نه به نظرم فکر نمیکردن نباید اینهمه بچه بیارن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706