2733
2734
عنوان

دلم برای آبجیم کبابه😢😢😢😢 (داستان زندگی)

| مشاهده متن کامل بحث + 8478 بازدید | 195 پست
انگار اصلا بلد نبودن ادم مخش هنگ میکنه یه زن چطور انقد زاییده😐😐😐😔😔

لطفا توهین نکنید. شرایط زندگی هرکسی متفاوته

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

[ ببخشيد یه کم لطفا رعایت کنید خیلیا اینجا هستن توی خونواده هدی پرجمعیت بزرگ شدن ، یه کم شعور اجتما ...

منم خانواده پرجمعیتی دارم اما کسی توهین نکرد ک😒

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

عزیزم من درکت میکنم ، ادامه بده

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

بخدا من قصد توهین نداشتم شاید لحنم بد بوده منم تو خانواده ای بدنیا اومدم ک مادرم ۵ تا بدنیا اورده

تیکر بارداری نیست دعا کنید ب خاستم برسم خواهش میکنم یه صلوات مهمونم کنید😍😍😚😚😚😚

یه کم برو بالاتر بخون ، اشاره نکردم که ناراحت نشن دوستان . توهین میکنن به پدر و مادر هایی که ...

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
چرا عزیزم بوده

مادرم چند بار جلوگیری کرده ولی بدنش به قرص واکنش نشون میداده و بستری میشده اونموقع زمان جنگ بوده کسی براش لوله های رحمیشو نمیبستن بهمین دلیل باردار میشده

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

وصلت با خانواده های پرجمعیت هم خیلی سختی داره ...واقعا یه خانواده چرا باید اینهمه شلوغ باشه اخه ۷تا یا ۸ تا بچه ...😐

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

دیگه هم منو ریپلای نکن 

مادرم چند بار جلوگیری کرده ولی بدنش به قرص واکنش نشون میداده و بستری میشده اونموقع زمان جنگ بوده کسی ...

ما هم همیشه با روش طبیعی جلوگیری کردیم نه به نظرم فکر نمیکردن نباید اینهمه بچه بیارن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706