1147
1341
عنوان

درد پریودی لعنتیییییییی

96 بازدید | 16 پست

چراااا اینجورم چرااا اینقدر درد

چرا دوستام پریود میشن هیشکی نمیفهمه اما من همه باید بفهمن پریود شدم چقدر ژلوفن بخورم اخهههه 

دارم از درد میمیرم 

ی چیزی بگین دردم کمترشه بچه ها

من همانم ک‌تویی از همه عالم جانش

سونو دادی دکتر رفتی یوقت مشکلی نباشه

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
سونو دادی دکتر رفتی یوقت مشکلی نباشه

قبلا کیست تخمدان داشتم خیلی کوچیک بود ک دارو خوردم ..پریودم منظمه..مادرمم مثل من بوده وقتی دختر بوده..میگفت دردای وحشتناک داشته...یعنی میتونه ارثی باشه؟

وای نگو که من اصلا نمیتونم رو پاهام وایسم از  درد فقط باید مسکن بخورم اینقد ذاب میکشم تو دوران ...

وای میدونم چی میگی..من دیگه فوبیا پریودی گرفتم ..نمیتونم تحملش کنم

1348

منم اینجوریم. دکتر رفتم علتشو فهمیدم اما چه فایده باید تحمل کرد.  کیست و... تاثیر داره. کمرتو ببند با شالی.. 

راهنمایی آزمون استخدامی. ترجمه حرفه ای، پاورپوینت و تدریس خصوصی
قبلا کیست تخمدان داشتم خیلی کوچیک بود ک دارو خوردم ..پریودم منظمه..مادرمم مثل من بوده وقتی دختر بوده ...

عزیزم حتما برو دوباره چکش کن 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
1308