2737
2739

وااااای،آب از دماغش بیاد میگه من دیگه دارم میمیرم و شب قبل خواب شروع میکنه به وصیت کردن

رفتیم دکتر فشارش ۱۴ بود دکتر از خدا بی خبر گفت یکم بالاست،اومدیم خونه هی میگه از گوشم الانه که خون بیاد سرم درد میکنه دماغم بوی خون میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخواد مثل من بچگونه حرف بزنه میگه دلام ددولی یا بیشششششول بنظرم خیلی چندش میگه اما چیزی نمیگم ک نار ...

عهههه منم چندشم شد😂😂😂😂

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
2731

بعدحموم همه جاروبه گندمیکشه حوله وشونه وسشوارو....یطرف پله هاخیس طبقه پایین خودشوخشک میکنه😒😒😒وبعدشم فرارمیکنه چون میدونه رواین حساسم😩😩

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
شبا میگوزه تا بوش میاد میخوام فرار کنم میپره جلوم در اتاقو میبنده میگه نفس بکشششش لعنتی بوی زندگی می ...

خخخخخ وااااااااااایــــــــــــــــــــــی

لنتی برا من بعصی روزا ک سیر میخوره وقتی میگوزه اوووووف اوووووووغ 

پسرمو میفرستم میره عطرینه هوا میاره سرتاپاش خالی میکنه کلا خیس میشه اونن هی جیغ جیغ میکنه بسه دیگ ولی وقتی این کارو میکنه میگ لامصب پشه کشه ها

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2740
وااااای،آب از دماغش بیاد میگه من دیگه دارم میمیرم و شب قبل خواب شروع میکنه به وصیت کردن رفتیم دکتر ...

وای😂😂😂😂😂😂از بس شوهرای امروزی بچه ننه و لوسن

میشه واسه حاجتم ی صلوات بفرستی؟
خخخخخ وااااااااااایــــــــــــــــــــــی لنتی برا من بعصی روزا ک سیر میخوره وقتی میگوزه اوووووف ا ...

بهش سیر نده😂😂😂

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
زیر بغل بو میکنن.میگوزن..جوراب بو میکنن.ماهی یه بار میرن حموم..حلیم با نمک میخورن. توی سینک مسواک می ...

دمت گررررم😂😂😂😂

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎