2737
2739
وقتی جوجه میزارم تو سس از پیازای تو سسش میخوره نمیدونم چرا چندشم میشه💩

نمیدونی چرا 😃

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبا میگوزه تا بوش میاد میخوام فرار کنم میپره جلوم در اتاقو میبنده میگه نفس بکشششش لعنتی بوی زندگی می ...

وای ترکیدممم😂😂😂

خدا صبرت بده

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
زیر بغل بو میکنن.میگوزن..جوراب بو میکنن.ماهی یه بار میرن حموم..حلیم با نمک میخورن. توی سینک مسواک می ...

فک کردم شوهرتو میگی همش مونده بودم چطوری قبولش کردی اصلا 😐

تیکر عروسیمه 💍💏
2728
شبا میگوزه تا بوش میاد میخوام فرار کنم میپره جلوم در اتاقو میبنده میگه نفس بکشششش لعنتی بوی زندگی می ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وااای

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

همسر من نمیدونم چرا جلوی من دست تو دماغش نمیکنه یا باد شکم نمیزنه آروغ نمیزنه و...خوشحالم ک اینکارارو نمیکنه اما منو معذب میکنه 😁😁😁😑😑😑چون من خیلی مسموم میشم هربارهم ک مسموم میشم باد شکمم دست خودم نیست😁🤣

2740
از سرکار ک میاد جوراباشو در میاره باهاش دنبالمون میکنه🤦‍♀️ من ک یسره جیغغغ میکشم متنفرم از جوراب ...

یا خداااا😂😂😂😂😂

همسر من نمیدونم چرا جلوی من دست تو دماغش نمیکنه یا باد شکم نمیزنه آروغ نمیزنه و...خوشحالم ک اینکارار ...

راس میگی سخته اینجوری😂😂

خخخ وای خداااا

مال من میگوزه میگه ضد سرطااانهههه

جلوی دماغمو میگیرم میگه به متانهتی من بی توجهی میگنه و مثلا قهر میکنه😂😂

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید