2733
2734
عنوان

بیاید بگید بد ترین سوتی ک تو جمع دادید چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9648 بازدید | 122 پست
روح مرحومو شادکردی

ن تنها شاد کردم بلکه روده بر شد . اخه بابلم و عموهام دنبالم بودن ک بزنن منو منم فقط فرار میکردم و داد میزدم گ و ه خوردم

منم ی پسرم با ۱۰۰۰ تا سوال و درد و دل ک نیاز دارم به خواهرم بگم اما خواهری ندارم . تو این سایتم واسه اینکه درد و دل کنم و کمک‌کنم و تو حرفه خودم یعنی بیزینس و یا تو روانشناسی کمک کنم . اینجام ک داستان های طنز و بخونم شاید حالم بهتر شه . من توی تایپیک های زنونه نمیرم ، توی عکس بازی هاتون نمیرم ، به ذات مرد وقیح وامثالهم تف میندازم . منم داداشتونم ،پس توهین نکنید بابت حضورم . و اینم بگم ک سنم کمتر از خیلیاس اما سن عقلیم بخاطر نحوه بزرگ شدنم ۳۱ ساله پس ازم سن نپرسید لطفا ک چن سالمه چون هرجا گفتم بعدش تهمت دروغ و عقده و  ... بهم بستن پس از گفتن سن معذورم و فکر کنید دارید با ی مرد ۳۱ ساله حرف میزنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من و همسرم یه بار تو خونه پدرشوهرم بودیم ، خونشون یه سالن L داره ، پدرشوهرم تو سالن اونطرف نشسته بود من بهش دید نداشتم فکر کردم تو اتاقه ، شوهرم گفت پاشو بریم باغ ، با صدای بلند و حرصی گفتم اه نمودی ما را با این باغ ، باغ رررررریدن ؟

فقط یادمه شوهرم پس از عوض کردن 7 نوع تیف رنگی مختلف در دهنمو گرفت که چیز بیشتری نگم

2728
از سوتی نگو که من پیشکسوتم در این عرصه یه شب خونه پدر شوهرم مهمون بودیم اونا اتاقای خوابشون طبقه ب ...

یاخداااافک کن 

پدرشوهرت😂😍😍😂

تو🔫😢

شوهرت😡

وااای ملوشک من اونم ب ودرشوهرت چطوری تونستی بعدش تو صورتش نگا کنی

2738
  واقعا بزنن یا مزاح بود؟

واقعا بکشن

منم ی پسرم با ۱۰۰۰ تا سوال و درد و دل ک نیاز دارم به خواهرم بگم اما خواهری ندارم . تو این سایتم واسه اینکه درد و دل کنم و کمک‌کنم و تو حرفه خودم یعنی بیزینس و یا تو روانشناسی کمک کنم . اینجام ک داستان های طنز و بخونم شاید حالم بهتر شه . من توی تایپیک های زنونه نمیرم ، توی عکس بازی هاتون نمیرم ، به ذات مرد وقیح وامثالهم تف میندازم . منم داداشتونم ،پس توهین نکنید بابت حضورم . و اینم بگم ک سنم کمتر از خیلیاس اما سن عقلیم بخاطر نحوه بزرگ شدنم ۳۱ ساله پس ازم سن نپرسید لطفا ک چن سالمه چون هرجا گفتم بعدش تهمت دروغ و عقده و  ... بهم بستن پس از گفتن سن معذورم و فکر کنید دارید با ی مرد ۳۱ ساله حرف میزنید

اون موقع ها که واتساپ نمیشد پیام ارسال شده واسه طرفو حذف کنی.

اومدم به همکارم( مذکره) بگم ببخشید دستم گیر بود دیر جواب دادم. نوشتم: ببخشید دستم ک ....ر بود دیر جواب دادم😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏
واقعا بکشن

اوخی نازی...مثل غضنفر ک گف قبرمو با ابو صابون بشورید ک هر کی رد شد با مخ بیاد پایینو من های های بخندم توام روح اون مرحومو از فاتحه بیشتر شاد کردی  

هر آنچه مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد  

من يه بار اسنپ گرفته بودم برم جايي...دقيقا تو همون روزام يه مزاحم داشتم دست از سرم برنميداشت انقد زنگ ميزد و اس ميداد...همون موقع كه اسنپمو گرفتم دوباره زنگ زد منم خيلييي از دستش كفري بودم خلاصه برداشتم هرچي از دهنم در اومد بهش گفتم آخر طرف برگشت گفت خانوم اگه فحشات تموم شد بيا سوار شو من جلو درم 😐😐نگو شماره ي مزاحم رو با راننده اسنپه اشتباه گرفته بودم 😅😅😅

👩🏻🌸♍️
2706