2733
2739

من خودم یبار شوهرم جلوم وایساده بود داشتیم از در در میومدیم نگو شوهرم نرفته شوهر خالمه ...سرم تو گوشی بود اروم دستمو کشیدم رو با س ن ش گفتم برو یهو برگشت...یعنی دلم میخاست محو شم اگ شوهرم میفهمید خودشو دار میزد  

هر آنچه مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

یبار برادرشوهرم داشت با پسرم کشتی میگیرفت و بازی میکرد که شروع کرد به گاز گرفتنش پسرم داد زد مم ه ی منو گاز نگیر عمو تروخدا (باخنده و قهقهه)اونم کیف میکرد میگفت اخه خوشمزه ایی مم ه ی تورو گاز نگیرم کیو گاز بگیرم 

پسرم گفت مم ه ی مامانمو😑😑😑😑

دوسالش بود 😂😂😂

ازاونموقع ب بعد برادرشوهرم دیگه ازاین شوخیاباهاش نمیکنه😂😂😂

من یه دفعه داشتم دستمو میشستم برادرشوهرمم کنار شیر اب نشسته بودم من باقی مونده اب تو دستمو ریختم تو یقه برادرشوهرم ًاز عمدً تازه ۲۰ و خورده ای سال ازم بزرگتره! برگشت با تندی گفت چیکار کردی ضایع شدم گفتم کاری نکردم خوب اب از دستم چکه کرد

هنوزم نمیدونم چرا اون کارو کردم😑

یبارم هندزفری گذاشته بودم گوشم طبقه بالا مادرشوهرمینا ب قصد هلاکت میرقصیدم اونم با اهنگ ی دختر دارم شاه نداره ...نگو پای تلفن کارم داشتن پدر شوهرم هعی صدام زده اومد بالا درم باز منم وسط هال....فقط لحظه ای رو یادمه ک داشتم اب قند میخوردم  

هر آنچه مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد  
2706