2737
2734
عنوان

بیاید بگید بد ترین سوتی ک تو جمع دادید چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9648 بازدید | 122 پست
یبار برادرشوهرم داشت با پسرم کشتی میگیرفت و بازی میکرد که شروع کرد به گاز گرفتنش پسرم داد زد مم ه ی ...

😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبارم مامانم ی سوتی عجیب داد...من بیرون بودم با مادربزرگم یعنی مادر خودش غیبت عممو میکرد ن گوشی مامانمم دستش بوده نگو شماره عمم اخرین شماره تو لیست تماس بوده دستش خورده و عمم تمام حرفاشو شنیده  تازه اونجاییش خیلی باحال بوده ک ب عمم میگفته سمندون شل مغز...عمم تا ۶ ماه قهر بود بخدا

هر آنچه مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد  
2728
یه سوتی از شوهرم میگم  اوایل ازدواجمون ما هنو ماشین نداشتیم میخواستیم بریم بازار با تاکسی های ...

😂😂 خب زنه. چرانیومد از درسمت شما بشینه .اومده جنتلمن بازی دراره ر ده 😂😂

از سوتی نگو که من پیشکسوتم در این عرصه یه شب خونه پدر شوهرم مهمون بودیم اونا اتاقای خوابشون طبقه ب ...

چه پدر شوهر ملوشکی😂😂😂

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
2740

خواستم سر قبر پدربزرگم به کسایی ک اومده بودن شربت تعارف کنم انگشت کوچیکم خورد ب گوشه سنگ قبر تعدلم خورد بهم شربتا چپه شد تو صورت عمو هام و مادربزرگم و بنده خدا روحانیه 

منم ی پسرم با ۱۰۰۰ تا سوال و درد و دل ک نیاز دارم به خواهرم بگم اما خواهری ندارم . تو این سایتم واسه اینکه درد و دل کنم و کمک‌کنم و تو حرفه خودم یعنی بیزینس و یا تو روانشناسی کمک کنم . اینجام ک داستان های طنز و بخونم شاید حالم بهتر شه . من توی تایپیک های زنونه نمیرم ، توی عکس بازی هاتون نمیرم ، به ذات مرد وقیح وامثالهم تف میندازم . منم داداشتونم ،پس توهین نکنید بابت حضورم . و اینم بگم ک سنم کمتر از خیلیاس اما سن عقلیم بخاطر نحوه بزرگ شدنم ۳۱ ساله پس ازم سن نپرسید لطفا ک چن سالمه چون هرجا گفتم بعدش تهمت دروغ و عقده و  ... بهم بستن پس از گفتن سن معذورم و فکر کنید دارید با ی مرد ۳۱ ساله حرف میزنید
😂😂 خب زنه. چرانیومد از درسمت شما بشینه .اومده جنتلمن بازی دراره ر ده 😂😂

نمیشد که از اون طرف بشینه محل عبور ماشینای دیگه بود شوهر شل مغز من نباید پیاده میشه اون خانم میومد کنارش مینشست این فک کرد اگه بره اون طرف بشینه کار خوبی میکنه 

2706