2737
2734
اصلن عکس العمل نشون نده بفهمن حساس،شدی  وقتی بنده خدا با زندگی تو کار نداره الانم ازدواج کرده ...

بخدا اون به زندگی من کار داره...قشنگ معلومه از گفتن تک تک کلماتش منظور داره....عید نوروز با فامیلاشون واسم عیدی آورده بودن من با شوهرم رفتیم کیف و کتونی اسپرت خریدیم بعد وقتی هدیه هارو نشون میدادن دختره گف وایییی کتونی برا شوهرته اشتباه اوردن...گفتم نه عزیزم برا منه میبینی که دخترونس...شوهرم بدش میاد لباسای زنونه و کفش پاشنه دار بپوشم میگه اندازه سنت لباس بپوش

وارد این بازی های مسخره نشو و انرژیت رو حروم نکن. اصلا بهش فکر نکن‌. چون بهش فکر میکنی تو ذهنت بزرگ شده و کم کم ازش صحبت میکنی و باعث میشی همسرت هی به یاد بیاره. از ذهنت پاکش کن تا از زندگیت پاک بشه

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم قضیه دعواتون چی شد؟درجریان تاپیکات بودم..آشتی کردی باهمسرت؟حتما راضیش کن بخاطر لجاجت بره مشاوره..وگرنه خدای نکرده به مشکل برمیخورین

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عزیزم قضیه دعواتون چی شد؟درجریان تاپیکات بودم..آشتی کردی باهمسرت؟حتما راضیش کن بخاطر لجاجت بره مشاور ...

من اصلا نه زنگ زدم نه اس دادم.....دیروز خودش اومد خیلیم پشیمون بود رفتیم بیرون برام کلی خرید کرد،رفتیم رستوران وبرا صورتمم وقت دکتر گرفته بود رفتیم لیزر کردیم یه مقدار از خریدای عروسی رو انجام دادیم که همشم بهترین مارکارو گرف ک از دلم دربیاره

2740
من اصلا نه زنگ زدم نه اس دادم.....دیروز خودش اومد خیلیم پشیمون بود رفتیم بیرون برام کلی خرید کرد،رفت ...

آفرین خوب کردی زنگ نزدی..عادتش بده اگه مقصرخودشه خودشم پاپیش بذاره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
آفرین خوب کردی زنگ نزدی..عادتش بده اگه مقصرخودشه خودشم پاپیش بذاره

آره تو تاپیکم بچه ها گفتن تا خودش نیومده تو نرو...مامان وبابامم گفته بودن حق نداری کمترین نرمشی نشون بدی