2733
2734

بجون عزیزم راست میگم

من چند مدت پیش یه خوابی دیدم یادم نمیاد خواب چی بود ولی زدم اینترنت نوشته بود حاکم اون کشور میمیره و این اتفاق افتاد 😟😪 الان یادم اومد 

واقعا برام عجیبه 

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تعبیر گندم چیدن چیه کسی میدونه

به این معناست که شما در حال برداشتن ثمره های کاری هستید و نتایج تلاش هایتان را مشاهده می کنید. در این ،  نماد عملکرد با کیفیت و پایداری است و به دلیل افزایش منابع مالی و درآمد،  نیز به دنبال رونق اقتصادی می باشد.

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 
 به این معناست که شما در حال برداشتن ثمره های کاری هستید و نتایج تلاش هایتان را مشاهده می کنید. ...

خب من یکی که حروم خوره رو در حال چیدن گندم تو یه زمین بزرگ دیدم

الان اون ثمره مال اونه یا من؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

من خواب دیدم از یه درخت تنومند توت قرمز که قطرش زیاد بود تو خواب حس میکردم ۴۰ ۵۰ ساله اس درخت توت قرمز میچیدم یهو توت از بالای درخت با آب وخون قاطی شدند انگار از آسمون خون بارید زیر درخت توت خون قاطی شد... حامواده ام صدام زدن از اون درخت دیگه فاصله بگیر...تعبیرش با شما...