2752
2734

تا میتونی پیشش شوهرم شوهرم کن عزیزم عشقم از دوستیت باهاش بگو 

بگو خیلیا بودن میخواستن خودشونو به زور بندازم به شوهرم شوهرم پا نمیداد همش پا پیچم بود جونش واسم در میره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جاری بزرگه من خیلی دوست داشت خواهرشو به یکی از برادر شوهرا بده

گزینه ی اول شوهر من بود گزینه ی بعدیش برادر شوهر بزرگم 

موفق نشد 

یه روز هی از زن برادر شوهر بد گفت و از خواهرش تعریف که تو بلد نیستی این  کارارو بکنی و خواهر من این جوری میکنه و او.ن جوری  اونم طفلی هم هی حرص خورد 

آخر سر مادر شوهرم اشاره داد که بحث و عوض کنم 

منم نه گذاشتم نه بر داشتم رک و پوست کنده  ا غش غش خنده و توی شوخی گفتم 

عزیز من خواهر شما با این همه حسن و جمال که میگی تا حالا مونده ؟؟؟؟ از قدیم گفتن دختر خوب و زود میبرن 

حالا خواهر شما مجرد مونده تقصر ما چیه بگردید یه پسر دیگه پیدا کنید ایشالله خوشبخت بشن

مادر شوهرم لال شد گفت بیشعور من میگم بحث و عوض کن جنگ راه میندازی گفتم مامان این با بحث عوض کردن بحثشو عوض نمیکرد این سوزنش گیر کرده بود.

من گفتم شوهرم راضی نشد برم ارایشگاه یه تومنی و لباس عروس کارکرده بگیرم گف همه چی وبهترین انتخاب کن ی ...

خودت زدی ترکوندی دیگه بنده خدارو دیگه راهنمایی چرا میخوای؟😅👏🏼

بعدم همیشه بدون هیییییچوقت هیچوققققت نذار کسی که سعی کرده حرصتو در بیاره بفهمه که موفق شده حرصتو در بیاره یجوری رفتار کن که تو شادتری و خوشبخت تررر از اونی خودش میسوزه اصن وقتی پیششی هییییی اسم شوهرتو بیار از غیرتی شدناش بگو از کاراش بگو جر میخوره🤗

بعد از عروسی ما برادرشوهرم با پررویی گفت دیدی چه عروسی ایی برات گرفتیم؟ حالا همه خرج عروسی رو شوهرم داده بودا

منم گفتم اون روزی که اومدین خواستگاری و همچین عروسی گرفتین، بایدم براش همچین عروسیییی میگرفتین! لال شد تمام!

این دفعه اگه خیلی دلخور شدی تو چهره نشون نده ولی بگو لباس پونصد تومنی برازنده من نیست! بعدشم من بخوام ارزونتر بردارم شوهرم اصلا اجازه نمیده! بهش برمیخوره

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

اصلن عکس العمل نشون نده بفهمن حساس،شدی 

وقتی بنده خدا با زندگی تو کار نداره الانم ازدواج کرده چکارش داری تو که در جریان بودی از اول 

از این روزات لذت ببر بیخیال حرف و حدیث باش

خوشبخت بشی

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...
اره....ولی میتونم قسم بخورم هزینه های شوهرشه که ب اسم خودش زده،تصمیم دارم جلو مادرشوهرش حرفش و بنداز ...

نکن اینکارو. فقط پیش مادرشوهر خودت بگو. 

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
اصلن عکس العمل نشون نده بفهمن حساس،شدی  وقتی بنده خدا با زندگی تو کار نداره الانم ازدواج کرده ...

برامن اصلا مهم نبود که....مادرشوهرم اینا واکنش نشون میدن بخاطر اون منم عصبی میشم

2706