2733
2734
عنوان

بیاین یکم غر غر کنم از عروسی امشب براتون بلکه اروم شم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 73408 بازدید | 383 پست
من خرم آبادی ام تو ده سال گذشته عروسی تو خونه ندیدم  همه تالار میگیرن دیگه

منم خرم ابادیم اما واقعا عروسی خونه داره منتفی میشه ....باور کن جایی ک عروسی خونه اس حالم بد میشه چیه اخه

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
نمیدونی عروس چقدددد طلا بهش اویزون بوووود. دوتا زنجیر کلفت. سه تا 4 تا انگشتر. دوتا النگو پهن دستنبد ...

مبارکش باشه.ولی چه خبره مگه ویترین طلا فروشی بوده؟😄

مادرم نور چشمامه.بدون اون کور مطلقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بحث هزینس. الان تو این گرونی بنظرم باید درک کرد عروس و دامادا... مگرنه اونان قصد بی احترامی ندارن ...

عزیزم کسی الان سه نوع دسر نمی‌خواد..... منم گفتم اون عروسی هابی که میگم خوب بودن و به مهمون احترام گذاشتن شامشون یه مدل و ساده بود ولی با کیفیت.... مهمتر اینکه تهویه و همه چیز هم عالی بود.... اما پارسال هم یه عروسی رفتم عروس و داماد خارج زندگی می‌کردن و خونواده ها و مهمونا هم 😏 ولی تهویه نداشت اصلا.... همینقدر شلوغ بود و پذیرایی خیلیییی بد... فکر کن فقط جایی که عروس و داماد بودن هوا خوب بود بقیه سالن همه داشتن می پختن.... موضوع مهم مدیریت هست و توی عروسی های خوب هم دیدم عکس و لباس عروس و همه چیز هم خیلی. خوب شده در عین حال به مهمون هم احترام گذاشتن .... بالاخره ما هم کادو بد که نمی‌دیم...

2731
نظرا باهم فرق میکنه.... اونام نمخان بی احترامی کنن فقط هزینشون محدوده... بنظرم درک کنیم همو

بعضیها هم واقعا به مهمون اهمیت نمیدن. من برای عروسی خودم تمام اقوام درجه یک حواسشون به مهمونا بود که همه پذیرایی بشن. بعد از عروسی خودم یه عروسی رفتم . موقع شام تا مادر عروس و داماد نشسته بودن ریلکس شام میخوردن بعد سر میزا یکی بشقاب نداشت یکی صندلی نداشت بشینه . برنجم که اصلا نیاورده بودن .مستخدما هم که دلشون نمیسوزه 

هر جیزی باید با عدالت باشه مهمون بنده خدا چ گناهی کرده ک شما میزبانشی  همه چیز واسه خودت بهترین اما فصا مهمون کوچیک چرا چونکه اگه بزرگ بکیری ی حرف در میارن؟واقعا فاز بعضی از خانوما رو نمیفهمم ک میگن خوب کرده😐😐😐

تیکر بارداری نیست دعا کنید ب خاستم برسم خواهش میکنم یه صلوات مهمونم کنید😍😍😚😚😚😚
مبارکش باشه.ولی چه خبره مگه ویترین طلا فروشی بوده؟😄

امروز رفتم دستبند بخرم طلا گرمی ۵۰۰بود😑داغون شدم

یه دستبند خیلی خیلی ساده که فقط چند تا نگین داشت شد ۲ میلیون 

اونوقت بعضی ها چطور اینقدر طلا میخرن

2740
منم خرم ابادیم اما واقعا عروسی خونه داره منتفی میشه ....باور کن جایی ک عروسی خونه اس حالم بد میشه چی ...

و جون تو مه ده ساله نیمه کسی د هونه عروسی بیره هسه ینو فکر میکن خرموعه عقب ماندا تالار نمیرن

خوب چه کاری بود اگه من اونجا بودم حتما بهت تیکه مینداختم

آخه  باغ داره نامردی کرد سرمون، ما سه مدل غذا سفارش دادیم، جوجه و کبابو قیمه با دو مدل برنج، بعد تخفیف ازش گرفتیم، اینم فکر کرد ما دو تا جوون تنها اومدیم برا قرار داد، سرو صاحب نداریم، آشغال نامرد کیفیتشو بحدی اورده بود پایین که همه گفتن غذاتون موندست، حالا من خودم قبول دارم ما نمیخاستیم برا شام خیلی پول خرج کنیم چون مهمونا زیاد بودن، اما نه دیگه این نامرد کلا میز اوردرو سه تا بشقاب ژله گذاشته بود، سالاد ۲ مدل، خیلی نامردی کرد سرمون، ما خودمون دوس داشتیم ساده باشه، اما این طرف نامردی کرد. گولمون زد.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

من خودم نظرم اینه که ارایشگاه و لباس عروس و فیلمبردار خیلی مهمهههههههه

اینا رو ادم باید بهترین نوع انتخاب کنه

اما بعدش اگه پولش کم اومد از تعداد مهمان ها کم کنه به جای اینکا از کیفیت پذیرایی کم بشه

گناه که نکردن اومدن عروسی

من ترجیح میدم عروسی دعوت نشم تا اینکه تو عروسی سختی بکشم

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
و جون تو مه ده ساله نیمه کسی د هونه عروسی بیره هسه ینو فکر میکن خرموعه عقب ماندا تالار نمیرن

وا جون مه چاری حونت اباد😅😅

اره واقعا هه ینه

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘

وای عروسیک فقط واسه کادو جم کردنه زووورش میا ادم ک ادمو گاو فرض میکنن یه جا رفتم از بس سپره بودن به مهماندارا همش چشمشون به پیشدستیای میوه امون بود اخرشم سر سالاد اوردن با جاریم بهثشون شد واقعا ادم تاسف میخوره جالبه همینا بیشتر میشینن پز گرونی و هزینه عروسیشونو میدن دوس داری خفه اشون کنی از اول تا اخر داماد داخل زنونه یعنی من به نشونه بی احترامس رفتم مانتو لباسمو پوشیدم کیفمم دستم که بفهمن ما هم ادمیم ۴ ساعت با لباس تنگ و تونگ تو چادر نشستیم اخرم فقط فامیلای داماد ادم حشاب میشدن و فامیلای عروس به چشم مفت خور میدین و اصلا محل نمیدادن به اینکه مرداشون برن دقیقا تا سر شام زن و مردایسمت داماد وسط بودن اخرم شام دادن ماهم کادو رو دادیم اومدیم 

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
2706