2733
2739
عنوان

بیاین یکم غر غر کنم از عروسی امشب براتون بلکه اروم شم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 73409 بازدید | 383 پست

به نظر من باید همه چی آبرومندانه باشه ، عروس و داماد هم به خودشون برسن هم اینکه به مهمونایی که دعوت کردن بی احترامی نشه . 

ما برای عروسی خودمون تجملاتی نکردیم 2 مدل غذا دادیم ولی الان بعد 2 سال هرکی منو میبینه میگه شام عروسیتون عاااالی بود ، حتی دو نفر از فامیلا رفتن بعد من همون تالارو رزرو کردن  . چون خداییش همون اندازه که برای پیدا کردن آرایشگاه وقت و دقت گذاشتم برای تالارم هم همینقدر بود .

تو عروسی یه چیز فقط برام مهمه  جایی بشینم عروسو بتونم ببینم خخخخ همین و بس😆

من 52 کیلوام ولی فکر اینم شیرینی زیاد بخورم و کباب .برنجم کم بخورم

میوه هم نمیدوسم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره همین امروزم داشتم میدیدم من یه سال و خورده ای هست عروسی کردم نمیدونم چرا اینا رو گفتید اروم شدم ...

عزیزم منم دیگه از بس عکس عروسیمو دیدم خسته شدم  اون موقع آرایش قسم مد بود الان عکس هم دمده شده بجاش عروسی برادر شوهرم  یه آرایشگاه خوب و یه مکاپ ویژه کردم و رفتم آتلیه 

آدم می‌تونه هر دو طرف رو هم داشته باشه.... من عروسی هایی که عروس و دوماد برای مهمونا هم احترام قائل ...

خب بحث هزینس. الان تو این گرونی بنظرم باید درک کرد عروس و دامادا... مگرنه اونان قصد بی احترامی ندارن ک.. بودجشونمخکحدوده. ترجیه میدن فیلم و عکس بهتری داشته باشن تا سه توع دسر... غذای ساه تر میدن ک اونم خدایش گرون میشه اخر

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
2731

وااا خب اگه قرار بود فقط به خودشون برسن که چه کاری بود تالار بگیرن؟؟ وقتی جشن میگیری باید فکر همه چیزش باشی.مهمون هم وقتی میره عروسی کلی تدارک میبینه و وقت و هزینه صرف میکنه به احترام میزبان وگرنه خونش نشسته خب

مادرم نور چشمامه.بدون اون کور مطلقم
خب مهمون وقتی دعوت میکنی باید درست پذیرایی کنی وقتی ارزش قایل شدن اومدن شما هم باید ارزش بزاری واسشو ...

نظرا باهم فرق میکنه.... اونام نمخان بی احترامی کنن فقط هزینشون محدوده... بنظرم درک کنیم همو

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
پ ميخواستي خودشونو ول کنن به شما برسن😀

عزیزم تعادل

به هرحال اسی وبقیه مهمونن وعروس وداماد میزبان وقطعا گرمی مجلس به خاطر مهموناست اگه فقط میخواستن به خودشون برسن مجلس نمیگرفتن دوتایی پولاشونو براخودشون خرج میکردنو کیف میکردن

من شیعم،حیدر آقامه  
بله من دیدم  مثلا مینویسه آقای فلانی با بانو    که البته اگه تالار به اندازه مهمون گن ...

مگه بچه ها دل ندارن؟مگه همه ما  زمانی که بچه بودیم عروسی رفتنو دوست نداشتیم؟اینکار واقعا خیلی زشته آدم وقتی ذوق بچه هارو میبینه خوشحال میشه

2740

خخخخخ مثه عروسیه ما، همه چیز مربوط به خودمون عالی بود 😂😂😂😂😂😂

لباس عالی، ارایشگاه بهترین، آتلیه نگم گرونترین آتلیه شهرمون، خنچه گرونترینش، سرویسم و حلقه عالی، باغمونم انصافا خوب بود، فقط براتون از غذا نگم که تا حالا همه بهمون فحش میدن با اون غذامون. یعنی کاش تو این یه مورد خسیس بازی در نیاورده بودیم هووووف تا حالا میگن

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

عروسی جاری من دقیقا  عین این عروسی که تعریف کردی بود یه لشکر مهمون دعوت کرده بودن اصلا نمیدونستن مهمونهاشون چند نفرن سالن درحال ترکیدن یه عده سرپا بودن جا برای نشستن نبود شام به نصف جمعیت رسید بقیه بدون شام رفتن ولی فیلم خودشون وااای عین  تئاتر بود چون برادر شوهرم 4 سال دختر خالشو میخواست قبلا ونشده بود ازدواج کنن دختر خاله هم متاهل بود واومده بود عروسی جاری ام تماااااام سعی اش رو کرده بود که بدرخشه بهترین لباس وآرایش وفیلمبردار وااای رقصشو نگو همش لباش رو لبای شوهرش عققققق بعد یه کیلو طلا خریده بود یه کیلو هم شوهرش رو مجبور کرده بود بخره هی جلو همه به عنوان شاباش بهش بده حالم به هم خورد

برای درست شدن کار شوهرم واومدن رزق وروزی حلال به زندگیم یه صلوات برام بفرستید
معمولا تو تهران بیشتر میرن تالار ولی شهر ما خرم آباد لرستان هستیم بیشتر خونه میگیرن

اوفیش سی لرا

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
2706