2733
2739
عنوان

بیاین یکم غر غر کنم از عروسی امشب براتون بلکه اروم شم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 73408 بازدید | 383 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کی به اندازه جیبش خرج میکنه! عروسی خان نیس ک زشته بخدا

یعنی هستند کسایی ک هنوز درگیر این باشن  ک وااای چرا غذا یک مدل بود

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
قطعا عکس و لباس خاطره میشه و مهم تره

خوب برن آرایشگاه و آتلیه.

دیگه مردم بیچاره رو چرا زجر میدن؟

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
2728
عزیزم. بیچاره همسرت چقدر خجالت کشیده جلوی شما. الان دیگه دونفر کمتر از 100 تومن واقعأ زشته. درسته ک ...

نه عین خیالشم نیس با افتخارم میگن خانواده ما کم‌میندازه😂 ما هر نفر مهمون واسمون ۱۰۰ تومن افتاد

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
واااااااای یعنی هستند کسایی ک هنوز درگیر این باشن  ک وااای چرا غذا یک مدل بود

عزیزم فرهنگا باهم فرق داره. طرف ما خیلی به مهمون عزت میذارن و خیلی براشون مهمه که مهمون خوب پذیرایی بشه. واسه همین اگه کسی یه مدل غذا بده خیلی به نظرشون عجیب هست. واقعنم همینطوره.یه جایی شاید بیشتر عروس و داماد به خودشون اهمیت میدن. اگه فرهنگشون این باشه نمیشه بهشون خرده گرفت. 

نه عین خیالشم نیس با افتخارم میگن خانواده ما کم‌میندازه😂 ما هر نفر مهمون واسمون ۱۰۰ تومن افتاد

😀😀 پس بیچاره شما چقدر حرص میخوری. پس هرجا گفت دستم خالیه واسه عروسی بکوب تو سرش فامیلاشو😄😄 شوخی میکنم البته

2738
😀😀 پس بیچاره شما چقدر حرص میخوری. پس هرجا گفت دستم خالیه واسه عروسی بکوب تو سرش فامیلاشو😄😄 شوخی ...

ن من حرص نخوردم چون کادو ها رو ک نمیان ب من بدن خودشون برمیدارن واسم اهمیتی نداله😆

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫