2733
2734
مگه عوض میشن مردا باید مشاور بری راهکار بده تازه بتونی چجور تحملش کنی

بله هر مردی رو میتونی عوض کنی 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله هر مردی رو میتونی عوض کنی 

سخته کار هرکسی نیست

بقیه رو با خودت مقایسه نکن

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
نه مگر سوپر هیومنن زنا اخه. باید از اول مرد خوب انتخاب کرد نه اینکه یه له و لوه انتخاب کنی و انتظار ...

تو میدونی توی هندونه سفیده یا قرمز ؟میدونی توی گردو پوکه یا پر سالمه یا سیاه؟اردواجم دقیقا مثل همیناست هییییییییییییییچکس توی دوران عقد و نامزدی خودش و نشون نمی‌ده هیچوقت تا زیر ی سقف نرفتی با کسی نمیتونی بشناسیش و اون روی واقعیش و بیینی اگه ازدواج نکردی پس نمیتونی در این مورد نظری بدی ولی اگه ازدواج کردی و خوب بوده فکر نکن انتخابت خوب بوده شانست خوب بوده

2731

مگه وابستگی به خونوادش چه ضرری بهت میزنه ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
سخته کار هرکسی نیست بقیه رو با خودت مقایسه نکن

سخته و همه هم میتونن گلم

فقط باید صبر زیاد داشته باشی توی این راه 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

اصلا به تعقیر فکر نکن شاید در سن بالا درجه اش کمتر بشه اما تعقیر محاله

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

سلام عزیزم عوض کردن آدما یکم مشکل هست پس خودمون رو باید عوض کنیم مردا هم بعد یک مدت باتریشون تموم میشه بلاخره 

لبخندهایشان ناپیداست   همانطورکه گریه هاشان    شاید که واقعا خودشان نیستند     پنهان شده پشت واژه هاشان
سخته و همه هم میتونن گلم فقط باید صبر زیاد داشته باشی توی این راه 

۹ سال کافی نیست ؟ امید الکی نده به بنده خدا ادما فرق دارن برا همه نمیشه یه نسخه پیچید

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

چرا همسرمن عوض شد.کامل عوض شد،نمیدونم شاید حکمت خدابود شاید پاقدم دخترم بود ولی اون رفتار گندش که خانوادش ارحعیت داشتن و اینکه اصلا منطق نداشت خوب بد فقط نظر خودش بود همیشه مقصرمن بودم گذاست کنار.منم خیلی سعی کردم خیلی.مثلا اول منم گیرمیدادم به هرچیزی هرحرفی میشد یه داستاتی الان دیگه نه

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

وابسته به خانواده بودن در چه حد؟؟بالاخره تا یه حدی طبیعیه خوده خانم ها حاضرن خانوادشونو بندازن دور ولی اگه بی منطق و افراطی باشه خوب نیست .خودت ببین خواستت منطقی هست یا نه .رفتارها ی اون افراط هست یا نه .اونوقت  می فهمی باید چکار کنی ما که تو زندگیت نیستیم

2706