2733
2739
عنوان

واقعا از ازدواج انتظار اینو نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1425 بازدید | 85 پست

به نظرم فردا شب یه شام خوب درست کن میزو قشنگ بشین لباس خشگل بپوش و این نوشته رو بچسبون رو کنترل تی وی: شوهر عزیزم از صب که میری بیرون تا شب ک برگردی اون تلویزیون منتظر تو نیست و دلش تنگ نمیشه واست ،اما من دل تو دلم نیست تا تو برگردی اما کنترل تلویزیو،تلویزیون ، همه ی وسایل این خونه شاهدن ک من چقدر واسه اومدنت بیقرارم،خیلی دوستت دارم 

اینو بچسبون رو کنترل تی وی بچسبون حتما میاد پیشت اما اگ نیومد کنترلو بکن تو حلقش😡😡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
از قدیم گفتن دوری و دوستی اینجوری وقتی ب هم نزدیگ می شیم شیرین تره

نمیدونم والا چی بگم

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
😀😀😀 بکن تو چشش ببینه

خخخخ باشه

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2740

اره زندگی همه تقریبا اینجوره منم راضی نیستم 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
خوب تغییر ایجاد کن ...نزار بینتون سکوت باشه ..رابطه باید توش حرف باشه ...بازی کنید ..فیلم ببینید ..ح ...

بدش میاد ور برم.سرم داد میزنه.دوس نداره ور رفتنو.فکر نمیکردم اینقدر زود برای هم عادی بشیم

می دانم که روزهای خوبی در راه است
به نظرم فردا شب یه شام خوب درست کن میزو قشنگ بشین لباس خشگل بپوش و این نوشته رو بچسبون رو کنترل تی و ...

امروز همه اینکارارو کردم.فقط نامه ننوشتم.اما چون دیشب دعوامون شده بود چیزی نگفتم.فقط تو سکوت واسش چیز میارم بخوره.همین

می دانم که روزهای خوبی در راه است

ما اینجوری نیستیم. جفتمون میریم سر کار. باهم خرید میریم. برمیگردیم با هم کار خونه رو انجام میدیم. بعد میشینیم با هم یه سریالی که سلیقه جفتمونه نگاه میکنیم و یا حرف میزنیم راجع به کار و زندگی و اطرافیان. علاقه‌مندیهای شخصی رو هم میذاریم واسه وقتی که اون یکی سرش شلوغ بود یا واسه زمانی که به اندازه کافی واسه هم وقت گذاشته باشیم. با دوست و آشنا هم یه شب تو هفته معاشرت میکنیم.

منظورم این نیست که شیوه زندگی من بهتره،  صرفا دارم میگم اگه آدم خونه نشستن منتظر بودن نیستین با همسرتون صحبت کنین یه تغییری ایجاد کنین. 

2706