2410
2553
عنوان

واقعا از ازدواج انتظار اینو نداشتم

1424 بازدید | 85 پست

که منتظر بمونی شوهرت شب بیاد خونه و هی جلوش دولا راست بشی و هیچ کاری نکنه و غر هم بزنه و ده شب بره بخوابه.

اگه زندگی همتون اینه ک واقعا تف ب ازدواج و زندگی مشترک.

ما همیشع کلی حرف برا گفتن داشتیم.اما الان من تو اشپزخونم اونم جلو تلویزیون.چه زندگی مسخره ای.هیچ حرفی هم واسه گفتن نداریم

می دانم که روزهای خوبی در راه است

یکی دیگه از بیرون نمیتونه بیاد شرایطت رو تغییر بده

خودت قبل اینکه دیر بشه این کارو بکن

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خودت گرم کن زندگیت و راهش و پیدا کن .. ایشالله درست میشه

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2714

نه ما اینجوری نیست یه ذره فرق داره مثلا گاهی باهم پفک میخوریم

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2706