2737
2734
عنوان

واقعا از ازدواج انتظار اینو نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1425 بازدید | 85 پست
بدش میاد ور برم.سرم داد میزنه.دوس نداره ور رفتنو.فکر نمیکردم اینقدر زود برای هم عادی بشیم

خوب قطعا یک سری علاقمندی ها داره ..سعی کن همراهش بشی ..مثلا شوهرمن عشق فیفا هست ..گاهی 3 ساعت بازی میکنیم درصورتی که نه بلدم ..هم بدم میاد ..ولی خوش میگدره ...عادی شدن طبیعیه ولی دوری و سردی اصلا ...

شوهرم شب از سرکار میاد شام میخوریم حین شامم کلی باهم حرف میزنیم بعد با بچه ها بازی میکنیم دختر بزرگم میره میخوابه . شوهرمم دختر کوچیکم میذاره روپاش تون میده بخوابه منم چای دم میکنم و ظرف میشورم دوباره میشینیم باهم حرف میزنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امروز همه اینکارارو کردم.فقط نامه ننوشتم.اما چون دیشب دعوامون شده بود چیزی نگفتم.فقط تو سکوت واسش چی ...

فردا شب اینکارو بکن حتما بعد بیا بگو نتیجش چیشد من درخواست دوستی میزنم برات توروخدا اینکارو کن بیا نتیجشو تاپیک کن خیلی دوست دارم بدونم،ایشالا ک بهترین زندگی نصیبت بشه

ما اینجوری نیستیم. جفتمون میریم سر کار. باهم خرید میریم. برمیگردیم با هم کار خونه رو انجام میدیم. بع ...

منم سره کار میرم سه روز.خریدامونم باهمه.اخر هفتم خونه مادرپدرامونیم اما وقتی خونه ایم حرفی نداریم

می دانم که روزهای خوبی در راه است
منم سره کار میرم سه روز.خریدامونم باهمه.اخر هفتم خونه مادرپدرامونیم اما وقتی خونه ایم حرفی نداریم

آها خوب سعی کنید علاقه مندیاتون رو به هم نزدیک کنید. مثلا من سریال تخیلی زیاد دوست نداشتم ولی به خاطر همسرم میبینم گاهی. یا یه کتابی میخونم یا تو اینترنت یه چیزی میخونم با شوهرم راجع بهش حرف میزنم.  یا یه میز صندلی گذاشتیم یه سمت خونه که تلویزیون نیست اونجا چایی میخوریم و گپ میزنیم. 

خیلی از این کارا عادته. از یه جایی شروع کنین سعی کنین تفریح مشترک و علاقه مندی مشترک پیدا کنین حرف هم پشت بندش میاد. 

اسي الان خوشبختي؟؟ دوستداري زندگيتو؟؟ ميخام اينده خودمو بدونم😁

خودم نمیدونم.بلاتکلیفم.هفته اول زندگیم ک شوهرم با شوق و ذوق میومد  خونه و دنبالم احساس کردم خدایا چقدر خوشبختم.اما هفته دوم والان ک هفته سومه یهو همه چی مسخره و عادی شد.الانم رفتم کلاس ثبت نام کردم.شوهر کردن هدف نیس.میخوام برم ب ارزوهای شخصی خودم برسم

می دانم که روزهای خوبی در راه است
2740