2733
2739
عنوان

خرید جهیزیه

324 بازدید | 67 پست

سلام
من برای جهیزیم میخوام یخچال فریزر بگیرم ولی مارکای خارجی مث سامسونگ الجی و .. خیلی قیمتاش بالاست نمیتونم خرید کنم :(  شما یه یخچال که خودتون دارین و ازش راضی هستین بهم معرفی کنید هم کیفیت مهمه برام هم  ظاهرش 

من یورو استار دارم. راضیم

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من دوو فریزر بالا دارم خیلی راضیم خدماتشم عالیههه

یکی از کشوهای یخچال شکسته بود زنگ زدیم نمایندگی اومد بردش فردا جلو در خونه یکی تحویلمون دادن

نمایندگیم که اومده بود واسه نصب و گارانتی یخچال فرداش زنگ زدن که راضی بودین؟؟با حوصله کار انجام داد و محترم بووود؟

اصن شاخ دراورده بودیم با شوهرم شاید باورتون نشه😂😂

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  
2738
من دوو فریزر بالا دارم خیلی راضیم خدماتشم عالیههه یکی از کشوهای یخچال شکسته بود زنگ زدیم نمایندگی ا ...

منم سرچ کردم دوو ارزون نیست گرونه بعدم میگن ایرانیه قطعاتش انگار 

تو چه رنج قیمتی باشه؟

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2706