2737
2734
عنوان

به نظرتون با یه آدم بی ادب باید چ طور رفتار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4299 بازدید | 130 پست
قطع رابطه کن باهاش نذار پاشو بذاره خونه ات شوهرتم پرت کن بیرون از خونه وقتی بلد نیست از زنش دفاع کنه ...

عزیزم مگه آدامسه پرتش کنه بیرون‌؟😐

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤

توام ی چند باری باخنده تحقیرش کن اگ ناراحت نشد بدون بی منظوره حرفاش ولی اگ ناراحت شد توام راحت بگو منم بدم میاد شوخی شوخی بی احترامی میکنی دفعه آخرت باشه 

شاید ناراحت بشه ولی مطمین باش دیگ تکرار نمیکنه

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باشم تو روش میگم خیلی بی ادب و بیشعوری 

۱۰۰ بار بازم تکرار میکنه به زنشم همش میگه ببخشید فلان دهنت خیلی بی ادبیه ولی فلانو نمی گه خودشو میگه اعصاب نزاشته 

2728
توام ی چند باری باخنده تحقیرش کن اگ ناراحت نشد بدون بی منظوره حرفاش ولی اگ ناراحت شد توام راحت بگو م ...

گفتم خیلی رو داره من خونم سر زده کل یهچالمو میگرده همشم میگه گدا چی دارین

2740

@موطلائی   ببین برادر شوهر استارتر یکی مثله توعه ها...بی ادبه...زبون درازیتو میبری جای دیگه هانی؟؟فش میدی بعد التماس میکنی تاپیک و بترکونن یا قفل کنن؟😂😂😂انقدر شجاعتو ازکجا میاری تو؟😂😂

گفتگوی تمدن ها سالهاست ک مطرح شده😐

وای منم همین الان میخواستم درمورد برادرشوهر ۱۲ ساله و بی ادبم تاپیک بزنم چه جالب!!! واقعا دیگه بعضی رفتاراش رو مخمه...اقا ته تغاری هستن و ناز پرورده کسی از گل نازکتر نمیگه بعش منم واقعا تحمل بی ادبیاش برام سخت شده!!!

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛
گفتم خیلی رو داره من خونم سر زده کل یهچالمو میگرده همشم میگه گدا چی دارین

این از اون پر روعاست ک خانوادشم خیلی بش رو دادن،خیلی سرد و تلخ باهاش برخورد کن

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

تو محل کار یه نفر اینطوری داریم فوق العاده هرزه دهن و متاسفانه خانومم هست. بارها هم سر این بی ادبیش باهاش حرفم شده. دیگه تصمیم گرفتم در حد سلام و خدافظ باهاش ارتباط داشته باشم‌ و البته میخوام اینو تو روسم بگم که نمیخوام دیکه باهاش دوستی داشته باشم. شوهرتو توجیه کن جلو شو بگیره با اینا فقط برخورد قاطع باید کرد

2706