1874
1959
عنوان

ایستگاه خنده

128 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها 

تا میای نی نی سایت با حجم عظیمی 

از تاپیک روبرو میشی ک حتی با خوندش

انرژی منفی میگیری

اینجا ازتون میخام هرکی جوک.عکس.نوشته

و خاطره بامزه ای داره

بابقیه ب اشتراک بذاره و یه لبخند کوچیک

ب بقیه هدیه بده

لطفا با لبخند وارد شوید😊😊😊😊😊😊

من نه منم ننم منم  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

یکی از بچه های فامیل عاشق حیوونا و دکتر بازی بود

یه بار به باباش گیر داد که بیا باهم بازی کنیم

باباش قبول کرد

به باباش گفت بابا مثلا تو یه سگ ماده ولگرد بودی که همه استخونات شکسته بود🙄🙄🙄🙄

قیافه ادمایی که اونجا بودن😬 قیافه باباش😑

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
1967
یکی از بچه های فامیل عاشق حیوونا و دکتر بازی بود یه بار به باباش گیر داد که بیا باهم بازی کنیم باب ...

😂😂😂😂

خانما تا آخر این امضارو حتما بخونید.....طی بخشنامه ای در ابان ماه 99 ابلاغ شده توسط شخص رئییس قوه قضاییه به کلیه واحد های اجرای احکام محاکم قضایی زندان به طول کامل برای مهریه حذف شد و مهریه برای همیشه به تاریخ پیوست👉به عنوان کسی که مدت هاآواره دادگاه طلاق بودم میگم خانماموقعی که مهریه زندان داشت زن هیچ حقی نداشت وای به حذف زندانش عملا زن هیچ حقی نداره دیگه بهتره جایگزینی برای مهریه بذاریم قبل ازدواج وکالت در طلاق بلاعزل کارتحصیل مسکن خروج کشور و حضانت رو بگیرید هرکس قبول کرد نکرد ازدواج نکنید هیچ کس براازدواج قابل اعتماد نیست بدون حق طلاق ازدواج نکنیداسیر احساسات نشیدپاتون برسه دادکاه طلاق که برا هرکسی ممکنه پیش بیاد میبینید هیچ حقی ندارید باید بابت طلاق پولم بدید به شوهر که طلاق بدن تمنا میکنم من خودم زجر کشیدم شرط ازدواجتون وکالت طلاق باشه کوتاه نیاید مخالفی باحرفام بیانش نکن اصلا حوصله افکار پوسیدتو ندارم که زن احساساتیه نباید حق طلاق داشته باشه!             من و همجنسام برده نیستیم زیباترین مخلوقات خداوندیم❤
1974