1542
1480
عنوان

بیاین لطفا

87 بازدید | 10 پست

امشب شب تولد آقا امام رضاس حرف دلتو ب آقا بگو حاجتتو ازش تو ی جمله بخواه ، ان شاالله با دعا واسه همدیگه ب حاجت دلمون برسیم ، اول خودم آقاجانم ازت میخوام کمک کنی همه صاحبخونه بشن منم همینطور 🙏

در درون یک زن ، چهار زن دیگر میتواند باشد ، دخترکی شر و شیطان و بغلی ، دختر نوجوان جسور و مغرور ، زن میانسال مستقل و منظم ، زن مسن غرغرو و اخمو ،اما تمام اینها تنها ب رفتار یک مرد بستگی دارد ک کدام زن پررنگ تر باشد 👌👌👌

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

ان شاالله همه ب حاجت دلشون برسن

در درون یک زن ، چهار زن دیگر میتواند باشد ، دخترکی شر و شیطان و بغلی ، دختر نوجوان جسور و مغرور ، زن میانسال مستقل و منظم ، زن مسن غرغرو و اخمو ،اما تمام اینها تنها ب رفتار یک مرد بستگی دارد ک کدام زن پررنگ تر باشد 👌👌👌
یا امام رضا بهم یه نوزاد بوده فقط سالم باشه به هما منتظرا هم‌بده😢😢😢😢بخدا شرمندتم 

ایشالله بزودی دامنت سبز بشه عزیزم. سنت که خیلی کمه، اصلن نگرانش نباش، اگه مشکلی داری من یکم تجربه دارم چون دیر باردار شدم. 

واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین.   
ایشالله بزودی دامنت سبز بشه عزیزم. سنت که خیلی کمه، اصلن نگرانش نباش، اگه مشکلی داری من یکم تجربه دا ...

ممنونم عزیزم هنوز که اقدام نکردم دارم میرم واسه کارای پیش بارداریم میگن باید  قبل اقدام قرص بخورم اره میشه برام تو ضیحردی 

8
ممنونم عزیزم هنوز که اقدام نکردم دارم میرم واسه کارای پیش بارداریم میگن باید  قبل اقدام قرص بخو ...

قرص ویتامین ای و اسید فولیک دکترداده بود. 

واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین.