2737
2739
عنوان

كانادا يا اتريش؟!

882 بازدید | 36 پست

سلام دوستان لطفا راهنمايى بفرماييد كه بين اين دو كشور كدوم واسه زندگى خانوادگى بهتره

ممنون ميشم اگه دوستانى كه اين كشور تا زندگى ميكنن مزايا و معايب هر كدوم رو هم به اشتراك قرار بدن

کانادا....ولی میدونم یکی از کشور های گرونه مخصوصا شهر تورنتو

خدایا شبیه بادکنکی شده ام از بغضایی که به اجبار فرو داده ام ،التماست میکنم ....فقط یک سوزن... تکه تکه شدنم با خودم.......😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
آتوسا جون اگه لطف كنيد دليل هم واسم مطرح كنيد ممنون ميشم آخه واسه خودم هم تصميم گيرى سخته

من خودم زندگيم امريكاست خواهرشوهرم كانادا من به امريكا عادت كردم اما كانادا خيلي جاي بهتريه واسه زندگي خانوادگي امنيتش زياده تو نهايت ٥،٦ سال خوب كار كني درس بخوني حتما موفق ميشي خواهرشوهرم روزي كه رفتن اه در بساط نداشتن با تلاش الان خيلي آدمهاي موفقي هستن خداروشكر 

ببین میگن کانادا خیلی بد شده چون ایرانیا ریختن تووش و همه شغلای داغون و کاذب دارن اما کشورایی مثل المان و اتریش و هلند اینا ایرانیا جایگاهشون خوبه یا پزشکن یا مهندس-الان برای کانادا لیسانس با ایلتس داشته باشی با نفری 40 تومن بت ویزا میدن خیلی مسخره شده و واقعا قصد جسارت به شهرستانهای عزیز کشورم ندارم اما از روستاهای خیلی دور افتاده هم دیدم کانادا دارن میرن من نمیدونم انگیزه مهاجرتتون چیه ولی اگه از فرهنگ ایرانیا خسته شدی اونجا بدتر شده

من تورونتو بودم الان داداشم اونجاست

من به شخصه دوسش ندارم خيلي آدماش سردن و شايد اولش بريد پشيمون بشيد ولي بعدش ديگه دلتون نميخواد بيايد بيرون

كساني كه از ايران ميرن دوست دارن ولي من و داداشم چون دبي بزرگ شديم جاهاي ديگه رو دوست نداشتيم.. اولش داداشم ميخواست برگرده ولي الان اوكي شده

از لحاظ مالي بايد خيلي خوب باشيد ، كار سخت پيدا ميشه، از لحاظ روحي هم بايد آمادگيش رو داشته باشيد

ممنونم دوستان آره كانادا هم خوبه ولى آخه خودم دلم بهم ميگه فرهنگ اروپا بهتره البته همسرم هم نظرشون ب ...

اروپا خيلي گرونيه و خيلي مردم سرد و بي محبتن و بهت قول ميدم بري حتما افسردگي شديد بگيري رفتم كه ميگمااااااا غربت قشنگ به چشم مياد ولي اگه با پول زياد بري باز ميشه يكم بهتر باشه 

من خودم زندگيم امريكاست خواهرشوهرم كانادا من به امريكا عادت كردم اما كانادا خيلي جاي بهتريه واسه زند ...

خداروشكر والا يك دوره كارى پيدا شده كه به شرايط ما ميخوره ولى احتمال داره اول نياز باشه من برم بعد خانوادم همين دورى از پسرم منو ميترسونه

2706