2733
2734
عنوان

كانادا يا اتريش؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 36 پست
ببین میگن کانادا خیلی بد شده چون ایرانیا ریختن تووش و همه شغلای داغون و کاذب دارن اما کشورایی مثل ال ...

اهان اینم یادم رفت بگم کانادا مسیرش خخخخخخخخخخخخخیلیه و اونور کره زمینه و اختلاف ساعتش زیاده با ایران تازه دماش هم سررررررررررده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتريش كسى نبود؟! نيست؟!🤔

بابت زبان سخت آلمانی کلا اتریش رو بیخیال.

4 سال طول میکشه که بتونی طوری صحبت کنی که منظورت رو بفهمن. انگلیسی رو همه بلدن فقط زمان میخواد پرفکت بشی. اصلا اشتباه نکن آلماتی یاد گرفتن ساده نیست اعصاب میخواد.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
خداروشكر والا يك دوره كارى پيدا شده كه به شرايط ما ميخوره ولى احتمال داره اول نياز باشه من برم بعد خ ...

حتما برو موقعييت و از دست نده هيچي نميشه برو سريع كارو رديف كن خانوادتو ببر بعد ميفهمي چه كار بزرگي كردي اصلا شك نكن 

2731
من خودم زندگيم امريكاست خواهرشوهرم كانادا من به امريكا عادت كردم اما كانادا خيلي جاي بهتريه واسه زند ...

کله سحر بیدار شدی واسه چی 😄😄

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
اتريش كسى نبود؟! نيست؟!🤔

دوستم اتريشه اونم عادت كرده البته اون زن شهردار اونجا شده وضعشون خيلي خوبه ولي اون اوايل خيلي ناراحت بود اصلا اونجا رو دوست نداشت ميگفت زبان بلد نيستم خيلي سخته هركاري ميكنم با يكي دوست شم پا نميدن اصلا تازه خيلي هم تو زندگياشون قاطي نميكنن كسي رو منظورم رفت و آمده

الان ايرانم بابا 😬😂😂😂

عه.

اونجا که بودی مردم آمریکا به ایرانی ها چه نگاهی داشتن ؟؟با ایرانیها خوبن؟

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!