1874
2047
عنوان

کیک تولدم+عکس😋

1242 بازدید | 17 پست

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری..... نیمه شعبان بی بی چکم مثبت شد😍😍😍😍روز میلاد امام حسن علیه السلام صدای قلب وروجک و شنیدم😍😘😘😘😘مرسی خدا جون بابت عیدی قشنگت☺😊😊😊خوش اومدی به دنیامون مادر 
2059

تولدت مبارک با پودر کیک اماده درست شده؟ 

عکس برش خورده اش رو داری 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

تولدت مبارک ایشاالله ب آرزوهای قشنگت برسی کنارخونوادت با دلی خوش و تنی سالم😍😍😍

میشه برای حال منم دعا کنید؟                   ❤ عااااااشققققققققتم تا ابد و یک روز❤                 
2051
تولدت مبارک با پودر کیک اماده درست شده؟  عکس برش خورده اش رو داری

نه خودم درست کردم پودر آماده نمیگیرم من

نه ندارم ان شاء الله بعد از ظهر😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری..... نیمه شعبان بی بی چکم مثبت شد😍😍😍😍روز میلاد امام حسن علیه السلام صدای قلب وروجک و شنیدم😍😘😘😘😘مرسی خدا جون بابت عیدی قشنگت☺😊😊😊خوش اومدی به دنیامون مادر 
نه خودم درست کردم پودر آماده نمیگیرم من نه ندارم ان شاء الله بعد از ظهر😁

🤣🤣🤣🤣 باشه عزیزم

خوشبخت بشی😘😘😍

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
طرز تهیه اش رو میگی لطفا

آرد دو و نیم پیمانه

شکر یک و نیم

روغن یک دوم

شیر یک

تخم مرغ ۴

پکینگ پودر ۲ ق غ

وانیل نوک ق چ

پود کاکاءو یک دوم پیمانه

تخم مرغ و با شکر ۷ دقیقه با همزن میزنی بعد شیر و روغن اضافه میکنی دوباره هم

آرد و با وانیل و پکنیگ و پودر کاکاءو مخلوط میکنی ۳ بار الک بعد کم کم به مواد اضافه میکنی با دور کند همزن بعد میزیزی تو قالب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم☺برا تزئینش چیکار کردی

خامه صبحانه رو گذاشتم رو حرارت یه تیکه شکلات تخته ای انداختم توش آب که شد گذاشتم کامل سرد شه ریختم روش با گردو و مربای گیلاس

1
5
10
15
20
25
30
35
40