2737
2734
عنوان

اونایی که دو بار بینی عمل کردن بیان تووو

| مشاهده متن کامل بحث + 12117 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما بیشتر نوک بینیت مشکل داره بله جراحی باید انجام بدین دکتر خودتون رفتین پیشش باهاش صحبت کردی ...

اره از همون اول نارضایتیمو بهش گفتم و گفت ورمه بعد خوب میشه ولی خب تغییری نکرد و حتی یکم چهرمو عصبی و خشمگین کرده!!

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

این سری رفتم پیشش گفتم میخوام فقط نوک بینیمو صاف کنی و از این خالت قوس درش بیاری و یکم کوچیکترش کنی

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
2731
اره از همون اول نارضایتیمو بهش گفتم و گفت ورمه بعد خوب میشه ولی خب تغییری نکرد و حتی یکم چهرمو ...

ای کاش تو همون سالهای اول انجام میدادی وقتی ناراضی بودی نهایت تا یکسال صبر میکردی 

دقیقا یکی هستن قبل و بعد!!

فقط یکم قوس بالای بینیتون رو صاف و صوف کرده اون بالا نزدیک ابرو رو میگم وگرنه بینی قشنگ و تمیزی داشتی

2738
ای کاش تو همون سالهای اول انجام میدادی وقتی ناراضی بودی نهایت تا یکسال صبر میکردی 

چرا مگه چه فرقی میکنه؟!

همین الانم دکترم پذیرفته و گفت برو عکس قبل عمل بگیر تا دوباره برات ترمیمش کنم

عزیزم عکستو بردار وقیح امشب تو سایته

دقیقا یکی هستن قبل و بعد!! فقط یکم قوس بالای بینیتون رو صاف و صوف کرده اون بالا نزدیک ابرو رو میگم ...

بینی من هیچ مشکلی نداشت تا اینکه تو ی حادثه ای بینیم صربه خورد و یکم استخونش برجسته شد،که من بیشتر بخاطره تغییر کردن جراحی کردم 

چرا مگه چه فرقی میکنه؟! همین الانم دکترم پذیرفته و گفت برو عکس قبل عمل بگیر تا دوباره برات ترمیمش ک ...

فرقی که فک نکنم داشته باشه بخاطره روحیه ات میگم من خودم تو این مدت خیلی اذیت شدم ،خداروشکر که قبول کرده انشاالله که جراحی دوم رو انجام بدی و چیزی که میخوای بشه زیباتر از الان که هستی بشی گلم 

مرسی مهربون بخاطر تجربیاتت که گفتی❤️

گلم جراحي ترميمي رو ديگه پيش همون دكتر اولت نرو😐اون اگه ميخواست درست دربياره همون بار اول درستش ميكرد 

منم ميخام ترميم كنم چون بينيم هيچي تغييري نكرده همونجوري بزرگه هنوز بيني من طبيعي عمل كرده دوسش ندارم ميخام نيمه فانتزي كنم يكمي قوس داشته باشه كوچيكتر بشه بعد من مشكل تنفسي هم دارم الان يكساله كه عمل كردم اصلا نتونسم يه روز درست حسابي از بيني نفس بكشم داخل بينيمم كه نگاه ميكنم انگار گوشت اضافه اورده كلا دوسش ندارم 

پيشنهادم بهت اينه يه دكتر ديگه براي ترميم انتخاب كني 

2706