2737
2739
عنوان

اونایی که دو بار بینی عمل کردن بیان تووو

| مشاهده متن کامل بحث + 12117 بازدید | 56 پست
ی اختلاله ب اسم خود زشت پنداری نمونه بارزشم مایکل جکسون بود ک انقد دماغ شو تراشید ک موقع پیدا کرد ...

نه والا اصلا انگار هیچ کاری نکرده خیلیم اذیت شدم بار اول

خداوکیلی اونایی که میگن نکن اینکارو خودمم یکم ترس دارم اما این دماغ فعلیم خیلی ضایعست از جلو بزرگه از بغل قوس مایل داده نوک تیییز خیلی بد شده

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم میخوام ترمیم انجام بدم، به قول دکتر اعتماد نکن کارای ترمیمش رو حتما ببین بعد تصمیم بگیر&nb ...

چجوری بفهمم کی ترمیم کرده که ببینم مدلشو

من کسایی که تو مطبش میان رو میبینم همه یک بار عملی هستن

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
بله دفعه اول سر حساسیت بیخودی و چرت و پرت بقیه گفتن سوراخای بینی تابه تاس رفتم عمل کردم ، ۹ تومن دا ...

آخی عزیزم واقعا این دکترا با روح روان بیماراشون بازی میکنن اکثرا فقط بخاطره پول از همون اول شرایط رو نمیگن و شما که بینیت فقط سوراخاش مشکل داشت چرا فقط سوراخاهای بینیت رو نرفتی درست کنه 

ولی من چند نفر دیدم با ترمیمی خیلی خوب شدن 

2731
آخی عزیزم واقعا این دکترا با روح روان بیماراشون بازی میکنن اکثرا فقط بخاطره پول از همون اول شرایط رو ...

خدا خیرت بده همه دارن بد میگن شما یکم امیدوارم کردی!

2740
خدا خیرت بده همه دارن بد میگن شما یکم امیدوارم کردی!

من خودم میخوام انجام بدم خیلیم تحقیق کردم رفتم چندتا دکتر که کار ترمیمی انجام میدن کاراشون رو دیدم همش بستگی به مهارت دکترت داره چون عمل ترمیمی جای خطاش کمتر از عمل اولیه ست 

ولی گلم شماهم میخوای ترمیمی انجام بدی حتما خوب تحقیق کن عمل های ترمیمی دکترای که میری رو بخواه بهت نشون بده اینکه هر دکتری احتمال خطا داشته باشه هست ولی شما دکتری رو انتخاب کن که درصد خطاهاش کمتره 

عکسمو دیدین؟ خیلی ضایع شده خودمم میدونم😔

الان دوباره میذارم

2706