2410
2553

سلام بچه ها

من ۵سال پیش بینیمو عمل کردم ولی از فرمش راضی نیستم میخوام برم دوباره عمل کنم بنظرتون خوبه؟ اگه کسی اطلاعاتی راجع به درست با غلط بودن این کار داره بهم بده ممنون میشم

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دیگه عمل نکن  خراب ترش میکنن

همش از همین میترسم

دارم پیش دکتر قبلیم میرم قول داده همونی که میخوامو در میاره

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
2456
منم تصميم دارم ترميم كنم من يه سال پيش عمل كردم

میگن عوارض داره بنظرت کار درستیه؟

2714
اصلا بهش دست نزن خرابتر میشه که بهتر نمیشه

وااای نگو!! شما تجربه ای داشتی؟

هزینه ی عمل بینیتون چقدر میشه؟

اون قبلیه مال سال ۹۳ بود ۴.۵ میلیون شد الانم گفت ۴ میگیره ترمیم میکنه

گلم‌میل خودت انشاالله که همونی‌که میخوای بشه  ‌ولی اگه الان هم بینی ات خوبه دیگه عمل نکن

نه خوب نیست راضی نیستم هنوز بزرگه و اصلا انگار تغییری نکردم

ی اختلاله ب اسم خود زشت پنداری

نمونه بارزشم مایکل جکسون بود

ک انقد دماغ شو تراشید

ک موقع پیدا کردن جنازه اش گفتن دماغش کامل پروتز بوده‌‌‌...

چ خبره انقد جراحی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
وااای نگو!! شما تجربه ای داشتی؟

بله

دفعه اول سر حساسیت بیخودی و چرت و پرت بقیه گفتن سوراخای بینی تابه تاس رفتم عمل کردم ، ۹ تومن دادم برا ترمیم

سوراخ بینی خوب شد یه استخون کنار بینی در اومد

باز رفتم ۱۵ تومن دادم سومین بار ترمیم کردم الان کلا همه جاش داغون شده

هیچکس با ترمیم بینیش بهتر نشده

✔️زندگی پر از انتخاب است و من شادی را انتخاب کردم.
2706