2737
2734
عنوان

اونایی که دو بار بینی عمل کردن بیان تووو

| مشاهده متن کامل بحث + 12118 بازدید | 56 پست
گلم جراحي ترميمي رو ديگه پيش همون دكتر اولت نرو😐اون اگه ميخواست درست دربياره همون بار اول درستش ميك ...

عزیزم ندارم ۸ تومن تا ۱۰ تومن بدم برم پیش یه دکتر دیگه! چه کنم😔

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
عزیزم ندارم ۸ تومن تا ۱۰ تومن بدم برم پیش یه دکتر دیگه! چه کنم😔

صبر كن تا دستت بياد بعد برو عمل صبر كني بهتره تا دوباره خرابتر بشه اون دكتر اگه ميخواست درستش كنه همون بار اول خوب عمل ميكرد اين دفه دوباره خرابترش ميكنه و ديگه هيچ راهي نيست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام شما پیش دکتر فلاحی اهواز عمل کردید؟چطور شده بینیتون من 3 هفته دیگه وقت عمل دارم پیششون

سلام

افتضاحه من که اصلا از کارش راضی نبودم و تو سلیقه من نیست!

همه بینیارو بزرگ در میاره مشکل تنفسی پیدا کردم و حتی برای ترمیم هم تضمین نکرد که باید رایگان درستش کنه بنظرم بیشتر تحقیق کن

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
2728
گلم جراحي ترميمي رو ديگه پيش همون دكتر اولت نرو😐اون اگه ميخواست درست دربياره همون بار اول درستش ميك ...

سلام ببخشید میدونم تاپیک مال قبل هست امیدوارم پیاممو ببینی شما ترمیم انجام دادید.؟ راضی هستین؟ بینی منم بزرگ و بد فرم مونده با یمقدار مشکل تنفسی میترسم مجدد عمل کنم بدتر بشه 

سلام عزیزم شما جراحی ترمیم بینی انجام دادین؟

سلام بله

2740
راضی هستی؟پیش دکتر قبلیت؟

بازم راضی ام نکرد و زیاد تغییر نکردم اصلا انگار دست به بینیم نذاشته

نه یه دکتر دیگه رفتم