2752
2734
عنوان

مهمون دارم چه مهمونی کمکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 2679 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ته خلاقیتم املته خواهرجونم    

من بار اولی که  کتکت درست کردم   67تا درست کردم😂😂😂 یک سوم موادم دور ریختم سه ساعت پای گاز بودم  پیمانه دستم نبود هی سیب زمینی پوست گرفته بودم  توام یاد بگیری ضرر نداره

دسر

کاسترد خانگی

مواد لازم

1 پیمانه پودر نشاسته

4 ق غ شکر

3 پیمانه آب یا آب میوه یا آب کمپوت یا شیر گیاهی

1 ق غ گلاب

1/8 ق چ وانیل‏

1 ق چ زعفران ساییده

طرز تهیه

1. نشاسته و یک پیمانه آب یا آب میوه یا شیر را مخلوط کنید تا حل شود.

2. بقیه آب میوه یا شیر یا آب را در قابلمه بریزید تا گرم شود ولی قل نخورد. نشاسته حل شده را اضافه کنید. مرتبا هم بزنید تا مواد غلیظ شود. (مثل فرنی)

3. در این مرحله وانیل رو هم اضافه کنید؛ حدود یک دقیقه هم بزنید و بعد شعله رو خاموش کنید.

این دسر را به تنهایی یا همراه دسرها می توان سرو کرد.

در صورت استفاده از آب میوه و آب کمپوت حذف شود.

می توان از رنگ های طبیعی و مصنوعی خوراکی به جای زعفران استفاده کرد.

نوش جان

@greencooking

دسر

ترافل کیکی

مواد لازم

5 پیمانه یا 5 تکه کیک یا نان 50 گرمی خرده کیک یا نان حجیم میکس شده

2 ق غ روغن مایع، نارگیل یا کره مارگارین

آب یا آب میوه به میزان لازم

مواد تزئین سلیقه ای

شکلات شمشی یا تخته ای برای آب کردن و روکش کردن

پودر کاکائو

پودر نارگیل

طرز تهیه

1. خرده کیک یا نان حجیم را با میکسر له کنید.

2. روغن یا کره را به آن اضافه کنید. و خوب مخلوط کنید و ورز دهید.

3. برای یک دست شدن مواد در صورت خشک بودن کم کم از شیره مخلوط شکر و آب یا آب کمپوت استفاده کنید. و قاشق قاشق از آن بریزید.

4. وقتی کاملا سفت شد و در دست گلوله شد آماده است. همه مواد را گلوله کنید.

5. برای روکش ترافل ها از شکلات آب کرده، پودر کاکائو، پودر نارگیل، سیروپ ها و ... استفاده کنید. یا بدون روکش و به صورت ساده استفاده کنید.

نوش جان

@greencooking

😁😁 من ژله خرده شیشه یا کیک اسفنجیه بدون تزیین و خامه بلدم فقط منم اومدم اینجا یه چیزی یاد بگیرم ...

خرده شیشه یبار درست کردم اشتباهی ژله گرم ریختم رو همش  شبیه ابرو باد شد کلی قپیییییی اومدم که خودم اینمدلی درس کردم😜

2706