2726
عنوان

مهمون دارم چه مهمونی کمکککک

2615 بازدید | 89 پست

دوستان مهمون دارم  پاگشا هست چه دسری درست کنم بنطرتون نتی ها قشنگن ولی به اون کیفیت در نمیان تجربه دارین عکس یا راهنمایی کنین    دررررررود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کیک خامه ای درست ولی سخته خیلی چه کاریه واقعا خودتو خسته کنی از شیرینی فروشی دسر تک نفره بگیر راحت شیک و مجلسی

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
کیک خامه ای درست ولی سخته خیلی چه کاریه واقعا خودتو خسته کنی از شیرینی فروشی دسر تک نفره بگیر راحت ش ...

برا رو سفره شام میخام   دسر تک نفره دونهای 10 بود عادیاش گرونه میخام خودم چیزی درست کنم

اینو درست کن عالی میشه

دسر

ترایفل کلاسیک سیب و کاسترد

مواد لازم

2 عدد سیب پوست کنده و خرد شده.
4 ق غ شکر سفید یا قهوه ای
1 ق غ آب لیمو یا 1 عدد لیمو ترش تازه
1 تا 2 قاشق شکلات رنده شده
مقداری کیک یا نان حجیم مثل نان تست
3 پیمانه کاسترد آماده شده
2 پیمانه ماست
1 ق چ دارچین

طرز تهیه

1. سیب را با کمی آب و دارچین و شکر  بپزید تا به شکل کمپوت سیب در بیاید. و آن را آبکش کنید.

2. دسر ترایفل به صورت چند لایه است. ظرف مخصوص سرو این دسر را کنار دست خود بگذارید.

3. اول مقداری کمپوت سیب در ظرف بریزید.

4. نان حجیم یا کیک اسفنجی که به قطر 1 تا 2 سانتی متر بریده اید را روی سیب ها بگذارید. قسمت های برشته کیک یا نان را ببرید و کنار بگذارید.

5. حالا کاسترد آماده را روی نان یا کیک بریزید.

برای درست کردن کاسترد هم از کاسترد بازاری و هم کاسترد خانگی می توان استفاده کرد.

از آب کمپوت برای درست کردن کاسترد به جای آب یا شیر می توان استفاده کرد.

6. ماست شیرین را روی کاسترد بریزید.

7. این لایه ها را دوباره تکرار کنید.

8. در آخرین مرحله با کمی  شکلات رنده شده تزئین کنید.

نوش جان

@greencooking

اینم عکسش

ماست داره فک کنم زیاد ایرانی پسند نیست اگه ماستشو حذف کنه بهتره🤔

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2706