2733
2739
عنوان

مهمون دارم چه مهمونی کمکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 2635 بازدید | 89 پست
سالد چی بچه ها  ایده ای ندارین

ترکیب آووکادو خرد شده و برگ اسفناج ولی سایز کوچیک و کاهو و ذرت و کمی خیار و گوجه و تربچه رنده شده با سرکه بالزامیک خوب میشه.

میتونی کمی جوانه گندم هم توش بریزی یا پنیر فتا مکعبی برش خورده یا پنیر موزارلا توپی.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
دستورای شما خیلی خارجیه     ما از پس درست کردن اینا بر نمیایم بهبود دهنده چیه؟

یکم تمرین کنی میشه. اولش یکم قلق داره عزیزم. بهبود دهنده یه چیزی مثل بکینگ پودره، لوازم قنادی دارن. باعث میشه خمیر نون و شیرینی خوب ور بیاد و خوب پخته بشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
  یکم تمرین کنی میشه. اولش یکم قلق داره عزیزم. بهبود دهنده یه چیزی مثل بکینگ پودره، لوازم ...

اگر بدونی چه چیزایی درست میکنم بیشتر غذا  برا مهمونی گند میزنم فقططططططططططططط

اگر بدونی چه چیزایی درست میکنم بیشتر غذا  برا مهمونی گند میزنم فقططططططططططططط

مشخصه که خوش سلیقه ای. یکم اضطراب می گیری اون موقع حتما. خب دسر شاخه اش از غذا جداست. هر دو مهارت جدا می خوان. اگه واست عادت بشه مثل غذا از سختی در میاد.

2740
مشخصه که خوش سلیقه ای. یکم اضطراب می گیری اون موقع حتما. خب دسر شاخه اش از غذا جداست. هر دو مهارت جد ...

ولی اگر به دسر عادت کنم میشم صدکیلو 😂یه مدت انقد ترایفل درست کردم وانواع پودینگ که نگو مادر شوهرمم پایه ثابت هرچی درست میکردم با قاشق منتظر بود یعنی بد مزه هارم میگفت خوبه