2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عشقم کشید بیام،،،حرفیه?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

تاپیک خصوصی نداریم ک اصن هر چی هست ماهم باید در جریان باشیم 😬

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...
2740

من اومدم بگم دلم خواست بیام میتونی بیا نزار بیام.   

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

تا یکی دودفیقه فک کنم اگه پاک کنی میشه اگه نه دیگه نمیتونی پاک کنی

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
اگه پست دوم متن بنویسیم بعدا هر وقت دلمون خواست میتونیم پاکش کنیم نه؟ یعنی دیگه محتاج نی نی یار نباش ...

نه نمیشه،،همیشه باید محتاج نی نی یار باشی،،،اصلا لازمه ی بودن در نی نی سایت سربار نی نی یار بودنه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
نه نمیشه،،همیشه باید محتاج نی نی یار باشی،،،اصلا لازمه ی بودن در نی نی سایت سربار نی نی یار بودنه

اه واقعا مسخره س😤😤 نی نی یار تو رو خدا بیااااااا 😑😑😑😑

یا رفیق من لا رفیق له 
2706